Reklama
Reklama

Młody talent z Lecha Poznań podpisał nowy kontrakt i natychmiast trafił do innego klubu ekstraklasy

fot. WTK.PL
fot. WTK.PL

Michał Skóraś podpisał nową umowę z Lechem Poznań.

19-letni skrzydłowy, który na Bułgarską trafił w 2015 roku, był ostatnio wypożyczony do pierwszoligowej Bruk-Bet Termaliki Nieciecza. Ostatnie tygodnie spędził trenując pod okiem Dariusza Żurawia, a teraz podpisał z klubem nową umowę, obowiązująca przez 4 najbliższe sezony.

Chwilę później dopięto jego wypożyczenie do Rakowa Częstochowa. Skóraś związał się z beniaminkiem PKO Ekstraklasy na rok, ale Kolejorz zastrzegł sobie możliwość powrotu piłkarza już zimą. Skrzydłowy nie będzie ponadto mógł zagrać przeciwko macierzystej drużynie.

- Michał wrócił do nas z Bruk-Bet Termaliki Nieciecza jako zawodnik dojrzalszy, zarówno pod kątem piłkarskim, jak i motorycznym. Cieszymy się z zaufania, jakim nas obdarzył i w dalszym ciągu zależy nam przede wszystkim na jego możliwie najbardziej regularnych występach. Fakt, że będą one miały miejsce na najwyższym poziomie rozgrywkowym potwierdza słuszność tego transferu czasowego. Czekamy na jego powrót i wiążemy z nim dalekosiężne plany, o czym świadczy długość jego nowej umowy - komentuje na łamach lechpoznan.pl Tomasz Rząsa, dyrektor sportowy Kolejorza.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

8℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
11.46 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro