Reklama
Reklama

Na Torze Poznań rozpoczęło się Gran Turismo Polonia

fot. materiały organizatora

Supersamochody ponownie odwiedziły Poznań.

Tegoroczna edycja spotkania właścicieli luksusowych aut potrwa do soboty. - W ubiegłym roku doszło do szeregu nieporozumień, których efektem było przekroczenie norm hałasu i przerwanie imprezy. Sytuacja była bardzo skomplikowana, a jak się okazało, zawiodła przede wszystkim komunikacja. Dlatego gdy po wszystkim siedliśmy do rozmów, postanowiliśmy wspólnie zamknąć temat zeszłego roku i skupić się na rozwiązaniu problemów na przyszłość - wyjaśnia Bartosz Bieliński, Prezes Automobilklubu Wielkopolskiego.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA

W tym roku auta mają hałasować mniej niż w poprzednich latach. - W tym roku będziemy ciszej, co nie znaczy jednak, że mniej spektakularnie. Nadal mamy ponad 100 topowych modeli samochodów z całej Europy - zaznacza Peter Ternström, organizator wydarzenia.

W czwartek i piątek kierowcy mają do dyspozycji Tor Poznań, ale nie może tu wejść publiczność. Dzień otwarty zaplanowano na sobotę. Bramy toru zostaną otwarte o 11.00, a impreza potrwa do 17.00. Za wstęp nie trzeba będzie płacić. Będzie tu można nie tylko podziwiać szybkie auta, ale też zjeść coś w ofercie przygotowanej przez food trucki.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

31℃
18℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
10.49 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro