Reklama
Reklama

Zamkną przejazd kolejowy na ulicy Golęcińskiej

fot. Google Street View
fot. Google Street View

Z taką sytuacją kierowcy będą musieli sobie radzić w weekendy 5-8 oraz 12-15 lipca.

Do pierwszego zamknięcia przejazdu kolejowego na ulicy Golęcińskiej dojdzie już w piątek o godzinie 20.00. Prace remontowe na przejeździe będą trwać do poniedziałku, do godziny 6.00 rano. W analogicznych godzinach prace będą prowadzone w weekend 12 - 15 lipca.

Z utrudnieniami muszą się liczyć kierowcy, ale też pasażerowie komunikacji miejskiej. Zmienionymi trasami pojadą autobusy linii nr 164, 170 oraz 195. - Jadąc w kierunku Puszkina i Kiekrza, autobusy od przystanku "Golęcin" pojadą ulicami Podolańską, Lutycką i Żołnierzy Wyklętych do ulicy Koszalińskiej. Autobusy linii nr 195 pojadą następnie trasą bez zmian, a autobusy linii 164 i 170 skręcą w ul. Koszalińską w prawo i dojadą do ul. Literackiej. Na ul. Literackiej zaraz za skrętem z ul. Koszalińskiej zlokalizowany będzie tymczasowy przystanek "Literacka I" (na żądanie). Po jego obsłużeniu autobusy będą kontynuować jazdę ulicą Literacką do pętli Puszkina - informuje MPK Poznań. - Jadąc w kierunku Kaczej i Połabskiej, autobusy linii 164 i 170 u wylotu ulicy Literackiej w ul. Koszalińską zatrzymają się na tymczasowym przystanku "Literacka I" (na żądanie), po czym skręcą w prawo w ulicę Koszalińską i pojadą ulicami Koszalińską, Żołnierzy Wyklętych, Lutycką i Podolańską do przystanku "Golęcin" i dalej trasami bez zmian. Jadąc w kierunku Ogrodów, autobusy linii 195 pojadą ulicami Koszalińską, Żołnierzy Wyklętych, Lutycką i Podolańską do przystanku "Golęcin" i dalej trasą bez zmian - dodaje.

Dodatkowo 7, a także w noce z 7/8, 12/13, 13/14 oraz 14/15 lipca zmienioną trasą będą kursować autobusy nocne linii nr 246. W obu kierunkach będą pomijać ulice Podolańską i Golęcińską.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

10℃
4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
36.68 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro