Reklama
Reklama

Kolejny przetarg Agencji Mienia Wojskowego: kupisz m.in. jachty OMEGA

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Tadeusz Rudzki / Wikipedia

Poznański oddział Agencji Mienia Wojskowego organizuje kolejną "wyprzedaż".

Tym razem w ofercie znalazły się między innymi jachty żaglowe OMEGA, które nadają się do remontu. Są wyposażone w maszt, miecz i stery, ale nie posiadają żagli. Cena wywoławcza to 1500 złotych. Do kupienia jest 11 sztuk. Cenę wywoławczą na poziomie około 5000 złotych ustalono m.in. za tokarki MN-80A czy podwozie Star 660M2 Specjalne. Za 9000 złotych można próbować wylicytować Opla Vivaro z 2003 roku, a za 21 000 złotych - 16 tysięcy kilogramów paliwa lotniczego technologicznego (do nabycia są trzy takie pakiety).

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA


Wojsko pozbywa się także pługów odśnieżnych (za 800 i 1000 zł) oraz artykułów mundurowych. Są tu pakiety spodni zimowych z podpinką, kurtek polowych czy... szelek. Asortyment jest jednak dużo większy. Na sprzedaż trafią m.in. części samochodowe UAZ, KAMAZ, NYSA, POLONEZ czy STAR, a także samochody Lublin, obrabiarka do drewna, piła tarczowa, szlifierki stołowe, drewno opałowe i wiele więcej. Pełną ofertę można znaleźć TUTAJ.

Przedmioty wystawione na sprzedaż będzie można zobaczyć w dniach 8 - 10 lipca. Przetarg odbędzie się w środę, 10 lipca o 12.30 w siedzibie AMW przy ulicy Dojazd 30 w Poznaniu. Do udziału w przetargu dopuszczeni zostaną uczestnicy, którzy wpłacą wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
14℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
16.85 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro