Reklama
Reklama

Rafał Ulatowski poprowadzi rezerwy Lecha Poznań w II lidze

Wiadomo już kto poprowadzi drugi zespół Lecha Poznań w nowym sezonie.

Po objęciu pierwszej drużyny Kolejorza przez Dariusza Żurawia jego miejsce w "dwójce" zajął Rafał Ulatowski, będący na co dzień dyrektorem szkolenia w akademii.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Pod wodzą Ulatowskiego rezerwy zdołały wywalczyć awans do II ligi, więc w nowym sezonie młodych piłkarzy Kolejorza czekają znacznie większe wyzwania i podróże po praktycznie całej Polsce. Do tej pory nie było wiadomo kto będzie pełnił funkcję ich szkoleniowca.

W niedzielę klub poinformował, że trenerem nadal będzie Ulatowski. Funkcję tę będzie łączyć z rolą dyrektora szkolenia akademii.

- Budowa sztabu szkoleniowego rezerw będzie tak skonstruowana, że szkoleniowiec Ulatowski będzie mógł łączyć obie te funkcje, licząc na mocne wsparcie swoich współpracowników. Decyzja o przejęciu przez Rafała drugiej drużyny była przemyślana, a kluczowa okazała się także inne sprawa. Widzimy w tym ruchu kolejny krok we wprowadzaniu graczy z akademii do seniorskiej piłki, a w konsekwencji do pierwszego zespołu poprzez nasze rezerwy - tłumaczył na łamach lechpoznan.pl dyrektor sportowy Akademii Lecha Poznań, Marcin Wróbel.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-5℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
72.24 μg/m3
Dostateczny
Zobacz pogodę na jutro