Reklama
Reklama

Ruszył sezon na kina letnie. Poznaniacy mają w czym wybierać

fot. Przemysław Łukaszyk

Pokazy filmowe "pod chmurką" cieszą się coraz większym zainteresowaniem, a w tym roku poznaniacy mają do wyboru bardzo szeroką ofertę.

W sobotni wieczór w Przystani miejskiej (Cypel Warty) wyświetlono "Leona Zawodowca". Kolejne pokazy z cykli "Kino nad Wartą" zaplanowano na 20 lipca (Plaża Rataje - "Niemożliwe"), 3 sierpnia (Plaża Szeląg - "Fighter") i 17 sierpnia (Przystanek Politechnika - "Cudowny chłopak").

Wybierz Renault Megane od ręki i zyskaj do 13.000 zł rabatu oraz ubezpieczenie 3,9% Auto Compol S.A. zaprasza! tel: 512 295 955
REKLAMA

W każdą środę i czwartek fani kina powinni pojawić się na Międzynarodowych Targach Poznańskich. W ramach "Lata na Targach" od 10 lipca wyświetlane będą m.in największe kinowe hity ostatnich lat. Będzie można zobaczyć m.in. "Kształt Wody", "Bohemian Rapsody", "Birdmana" czy "Zimną Wojnę". Wstęp jest bezpłatny.

W każdą środę swoje kino letnie zaprezentuje Stary Browar. W tym roku do współpracy przy stworzeniu repertuaru zaproszono prof. Waldemara Kuligowskiego, redaktora naczelnego Czasu Kultury.

W lipcowe, piątkowe wieczory na swój dach zaprasza Avenida, gdzie w ramach "Kina nad miastem" wyświetlone zostaną m.in. "Wszystkie pieniądze świata" i "Ostatnia rodzina".

Kina plenerowe będą zorganizowane również m.in. nad Maltą czy na dziedzińcu Urzędu Miasta.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

17℃
7℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
8.03 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro