Reklama

Plaża w środku miasta na wakacje

fot. MTP
fot. MTP

10 lipca rusza Lato na Targach.

W tym roku wydarzenia w ramach Lata na Targach organizowanego przez Międzynarodowe Targi Poznańskie odbywać się będą od środy do niedzieli. - W każdą środę i czwartek w ramach kina plenerowego na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich wyświetlane będę filmowe hity. W scenerii ogrodu letniego zobaczymy m.in. "Bohemian Rhapsody", "Green Book", czy "Zimną wojnę" - zapowiadają organizatorzy.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

W środy na Targach będzie można m.in. wykonać bezpłatne badania lekarskie i uzyskać porady medyczne. W piątki zaplanowano atrakcje związane z Powszechną Wystawą Krajową - prelekcje, zwiedzanie oraz gry miejskie. Na soboty i niedziele zaplanowano wydarzenia sportowe - piłkarskie emocje z Akademią Reissa czy warsztaty rolkowe.

A to nie koniec. Każdego dnia od środy do niedzieli odbywać się będą zajęcia dla dzieci z animatorami. Do dyspozycji mieszkańców będą hamaki, plażowe leżaki i poduchy na plaży. Nie zabraknie też książek do czytania, boisk i sprzętu do grania badmintona, piłkę nożną czy koszykówkę. - Nowością w tegorocznej edycji są hulajnogi elektryczne, którymi będzie można wybrać się na przejażdżkę alejkami targowymi.

Lato na Targach rozpocznie się 10 lipca i trwać będzie do 25 sierpnia na terenie MTP. Wstęp na wydarzenia jest bezpłatny.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW znów ostrzega. Może być niebezpiecznie na drogach!
12℃
-2℃
Poziom opadów:
0.4 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
23.95 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro