Reklama
Reklama

Nie lada gratka dla miłośników zieleni

fot. Tomasz Szwajkowski
fot. Tomasz Szwajkowski

Rośliny ozdobne, drzewa, krzewy, kwiaty, rozsady warzyw i ziół, a także sprzęt ogrodniczy i specjalistyczna literatura - to wszystko już w ten weekend na terenie Parku Wilsona.

W dniach 17-18 maja, z myślą o uczestnikach XV edycji konkursu "Zielony Poznań" Wydział Rolnictwa i Gospodarki Żywnościowej Urzędu Miasta Poznania zaprasza na kiermasz.
Przed Palmiarnią, na terenie Parku Wilsona od 10 do 17 zainteresowani będą mogli zaopatrzyć się we wszystko, co potrzebne do ozdoby kawałka ziemi.

Na kiermaszu będzie można zrobić zakupy po promocyjnych cenach. Producenci zaproponują bogaty wybór materiału roślinnego z przeznaczeniem do obsadzeń balkonów, tarasów i ogrodów przydomowych. W ofercie znajdują się drzewa i krzewy owocowe, kwiaty, zioła, a także byliny skalne, wodne i rabatowe.

Pojawią się nowości ogrodnicze, takie jak podłoża kwiatów ciętych i roślin doniczkowych, które pozwalają na uzyskanie efektownych kompozycji roślinnych w szerokiej palecie kolorystycznej. Na kiermaszu będzie można zapoznać się z regulaminem XV edycji konkursu "Zielony Poznań" oraz obejrzeć wystawę obiektów zgłoszonych do udziału w poprzednich edycjach konkursu.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
16.00 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro