Reklama
Reklama

Bieg i sztafeta pamięci LOTTO Poznański Czerwiec'56: utrudnienia dla kierowców

fot. Materiały organizatora

Przypominamy w niedzielę odbędzie się Bieg i Sztafeta Pamięci Lotto Poznańskiego Poznański Czerwiec ‘56. Kierowcy muszą się liczyć ze zmianami.

W związku z biegiem w godzinach od 10:00 do 14:00 wprowadzone zostaną czasowe zmiany w organizacji ruchu.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa.
REKLAMA

Na czas biegu wyłączone z ruchu ogólnego zostaną ulice na trasie: ul. Zwierzyniecka (start), ul. Mickiewicza, ul. Poznańska (jezdnia północna), ul. Pułaskiego, ul. Nowowiejskiego, ul. Solna (jezdnia południowa), ul. Wolnica (jezdnia południowa), ul. Małe Garbary (jezdnia południowa), ul. Garbary (jezdnia zachodnia, od ul. Wielkiej do ul. Krakowskiej -cała szerokość), ul. Strzelecka (jezdnia zachodnia), Droga Dębińska, ul. Piastowska, skrzyżowanie ul. Dolna Wilda zul. Czechosłowacką (nawrotka), ul. Dolna Wilda, ul. Wspólna, ul. Rolna, ulica Sportowa ul. 26 Czerwca 1956, brama wjazdowa HCP (meta) - informuje ZDM.

Na ul. Garbary, od ul. Wielkiej do ul. Małe Garbary, ruch jednokierunkowy odbywać się będzie po jezdni wschodniej. Wciągu ulic Solna-Wolnica-Małe Garbary ruch dwukierunkowy odbywać się po jezdni północnej (ograniczenie prędkości do 40 km/godz.). Na ul. Strzeleckiej, na odcinku od ul. Królowej Jadwigi do ul. Kazimierza Wielkiego, ruch odbywać się będzie po jezdni wschodniej - dodaje.

Na czas biegu na skrzyżowaniach jego trasie wyłączone zostaną sygnalizacje świetlne, apojazdy w poprzek trasy przepuszczane będą w miarę możliwości przez następujące śluzy:

- ul. Mickiewicza-Słowackiego,

- ul. Dabrowskiego-Mickiewicza,

- ul. Solna-Al. Niepodległości-Nowowiejskiego,

- ul. Małe Garbary-Garbary-Estkowskiego,

- ul. Garbary-Wielka, - ul. Garbary-Wodna,

- ul. Garbary-Wszystkich Świętych,

- ul. Garbary-Dowbora Muśnickiego-pl. Bernardyński,

- ul. Garbary-Krakowska-Kazimierza Wielkiego,

- ul. Królowej Jadwigi-Strzelecka-Droga Dębińska,

- ul. 28 Czerwca 1956 r.-brama wjazdowa HCP.

W związku z organizacją strefy startu w rejonie ul. Zwierzynieckiej i Gajowej dziś do godziny 16:00 obowiązywać będą ograniczenia parkowania. Natomiast w związku z organizacją strefy mety w rejonie ul. Sportowej obowiązywać będą ograniczenia parkowania do godziny 23:00. Kierowcy proszeni są o stosowanie się do oznakowania.

O utrudnieniach dla pasażerów komunikacji zbiorowej piszemy tutaj.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

26℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
0.00 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro