Reklama
Reklama

O Poznaniu turystycznie

Koncert zespołu sprzed lat w Blue Note, fot. Wikipedia

24 i 25 maja na terenie Poznania odbędzie się akcja - Poznań za pół ceny! Nie do wiary!Organizatorami imprezy są Poznańska Lokalna Organizacja Turystyczna i Urząd Miasta Poznania.

Ale to nie jedyni współorganizatorzy. W akcję zaangażowało się kilka poznańskich hoteli, restauracji, a także muzea, palmiarnia i ZOO.Właśnie 24 i 25 maja można będzie przenocować w hotelu za pół ceny i za pół ceny zjeść pyszny obiad w jednej z partnerskich restauracji.

Oprócz kuszenia turystów niskimi cenami, Poznań w ten specyficzny weekend zaprezentuje się jako prawdziwie turystyczne miasto. Przewodnicy będą za darmo oprowadzać chętnych po Ostrowie Tumskim, Starym Rynku. Wejdą też do niedostępnych normalnie komnat na Zamku i do Starego Browaru. Osoby zainteresowane zamkami i duchami, będą mogły za pół ceny kupić bilet do Kórnika, w którym 24 i 25 maja obchodzone są Dni Białej Damy. Amatorzy złotego trunku będą mogli za darmo zwiedzić Browar Lech.

Aby uzyskać 50% ulgę należy powołać się na hasło "Poznań za pół ceny" przy rezerwacji pokoju w hotelu. Wszelkie inne zniżki uzyskać będzie można po okazaniu specjalnej ulotki dostępnej w centrach informacji turystycznej. Rozdawane będą od 24 maja.

Informacje o tym, które hotele, restauracjei muzea biorą udział w akcji można znaleźć na stronie www.poznan.pl

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Turkusowa woda w pilskim kąpielisku
31℃
19℃
Poziom opadów:
0.1 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
18.57 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro