Reklama

W poniedziałek pikieta w obronie Rozbratu. Uwaga na zmiany w organizacji ruchu

fot. ZDM

W poniedziałek odbędzie się pikieta w obronie skłotu Rozbrat.

Anarchiści prowadzą swoją działalność na terenie, który w latach 90. nabyła firma produkująca meble. Jej dług nabyło jednak przedsiębiorstwo specjalizujące się w ściąganiu tego typu roszczeń, a do ich zaspokojenia ma posłużyć zlicytowanie działek przy ul. Pułaskiego.
To nie podoba się rezydującym tam od 25 lat anarchistom. - Rozbrat działając społecznie od 25 lat, jest ważniejszy od zysków komorników i spekulantów nieruchomościami - twierdzą.
W poniedziałek o 15:00 przy ul. Kochanowskiego 4 odbędzie się pikieta w obronie Rozbratu. Uczestnicy zbiorą się pod biurem mającego przeprowadzić licytację komornika.

Z tego powodu wprowadzone zostaną zmiany w organizacji ruchu. - Przez cały poniedziałek obowiązywać zakaz zatrzymywania się na odcinku od skrzyżowania z ul. Dąbrowskiego po koniec posesji Kochanowskiego 4. W razie konieczności możliwe jest także wyłączenie z ruchu ul. Kochanowskiego pomiędzy ul. Poznańską (lub Krasińskiego), a Dąbrowskiego - informuje Zarząd Dróg Miejskich.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA
Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

12℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
2.09 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro