Reklama
Reklama

2 zamaskowanych mężczyzn weszło do mieszkania w Luboniu: prawdopodobnie chcieli je okraść

fot. Google Street View

Do zdarzenia doszło w czwartek rano przy ulicy Sikorskiego.

O sprawie poinformowała nas czytelniczka. - W Luboniu doszło do wtargnięcia 2 osób w kominiarkach do mieszkania sposobem "na niezamknięte drzwi". Było to rano między 7.00 a 8.00 - napisała.

Przedłużanie rzęs jest bez sensu. W maju Laminacja + lifting + botox rzęs -20% od ceny regularnej tylko w salonach Wonderland. Zadzwoń: Salon Poznań tel. 607 608 867, Salon Swarzędz tel. 512 526 525 lub zarezerwuj: Wonderland.pl
REKLAMA

Andrzej Borowiak z wielkopolskiej policji potwierdza, że policjanci otrzymali takie zgłoszenie. - Dwóch mężczyzn, z twarzami zasłoniętymi chustami, weszło w godzinach porannych do jednego z mieszkań przy ulicy Sikorskiego w Luboniu - mówi. - Gdy zorientowali się, że w lokalu przebywa ktoś z mieszkańców, uciekli. W mieszkaniu była córka właścicieli, a drzwi nie były zamknięte na klucz. Mężczyźni nic nie zniszczyli, niczego nie ukradli - dodaje.

Policjanci zajmują się teraz tą sprawą. - Między innymi sprawdzane są zapisy z kamer monitoringu z okolicy miejsca, w którym doszło do zdarzenia. Apelujemy do mieszkańców, by zawsze zamykali drzwi mieszkania, nawet będąc w środku, uniemożliwiając dostanie się do niego obcym osobom - kończy Borowiak.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
9℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
14 km
Stan powietrza
PM2.5
11.05 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro