Reklama
Reklama

Agencja Mienia Wojskowego ogłasza przetarg: kupisz m.in. Honkera, Stara, a także... 100 ton odpadów!

fot. Agencja Mienia Wojskowego

Poznański oddział AMW ogłasza przetargi na sprzedaż m.in. wojskowych pojazdów wycofanych z polskiej armii.

Miłośnicy wojskowych aut będą mieli w czym wybierać. - Na sprzedaż wystawione zostaną między innymi: mikrobus LUBLIN 3314 (cena wywoławcza 4 tys. zł). Za legendarnego Honkera z 1998 r. trzeba będzie zapłacić co najmniej 8 tys. zł. Uwagę miłośników motoryzacji zwrócić mogą także samochody ogólnego przeznaczenia średniej ładowności Star 200, z ceną początkową 3,5-4 tys. zł czy warsztaty na Starze 266 z częściowym wyposażeniem za 18 tysięcy - wyjaśnia Joanna Mularczyk z Agencji Mienia Wojskowego w Poznaniu.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA

Ciekawą pozycją są... odpady. Te mogą zainteresować przedsiębiorców z branży recyklingowej. - Łączna waga odpadów ogółem wynosi prawie 100 ton. W skład najdroższej grupy odpadów wchodzi m.in. złom metali żelaza i stali, aluminium, o wadze ponad 25 ton. Została ona wyceniona na blisko 21 460,11 zł. Oprócz złomu żelaza i stali, w agencyjnej ofercie znalazły się także przepracowane oleje, płyny hamulcowe i lotnicze paliwo techniczne, zużyte baterie i akumulatory - dodaje.

To nie koniec. W ramach przetargu będzie można kupić tokarki, obrabiarki do drewna, pługi śnieżne, części samochodowe czy zestawy ślusarsko-warsztatowe. Wszystkie szczegóły dostępne są TUTAJ. - Warunkiem udziału w planowanych przetargach jest wpłata wadium w wysokości 10% ceny wywoławczej wybranej pozycji, która musi zostać zaksięgowana przez AMW najpóźniej w przeddzień przetargu, a także złożenie oferty na specjalnym formularzu. Do oferowanej ceny zostanie doliczony podatek VAT w wysokości 23%. Otwarcie ofert na sprzedaż nastąpi 17 czerwca o godz. 12.30 w siedzibie Oddziału Regionalnego Agencji Mienia Wojskowego przy ul. Dojazd 30 w Poznaniu - kończy.

Zyski ze sprzedaży zostaną przekazane na Fundusz Modernizacji Sił Zbrojnych.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW wydał ostrzeżenie przed burzami z gradem
28℃
16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
16.89 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro