Reklama
Reklama

Rodzinna tragedia pod Koninem: matka zaatakowała nożem swoich synów, nie żyje 8-latek

Ulica Kolejowa w Kramsku | fot. Google Street View

Tragedia rozegrała się w miejscowości Kramsk pod Koninem.

Jak informuje RMF FM, w domu przy ulicy Kolejowej w Kramsku 37-letnia kobieta miała ranić nożem dwóch swoich synów - 5-miesięcznego i 8-letniego - a następnie sama zadała sobie rany. 8-latka nie udało się uratować. Matka i jej młodszy syn trafili do szpitala.

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA


Nie udało nam się jeszcze skontaktować z konińską policją. Z informacji Radia Zet wynika, że w domu przy ulicy Kolejowej pracują obecnie policjanci i prokurator. Oficjalnie nie ujawniają, co zdarzyło się w budynku.

 • Aktualizacja
  czwartek, 6.06.2019 r., godz. 12.04
  Aktualizacja
  czwartek, 6.06.2019 r., godz. 12.04
  Renata Purcel - Kalus z konińskiej policji potwierdza, że policjanci wyjaśniają okoliczności zdarzenia, do którego doszło w Kramsku. - O 8.45 Centrum Zarządzania Kryzysowego poinformowało policję o tym zdarzeniu. Służby poinformował wcześniej członek rodziny - mówi. Policjantka potwierdza, że w szpitalu znajdują się matka i kilkumiesięczne dziecko, kilkuletni syn kobiety nie żyje.
 • Aktualizacja
  czwartek, 6.06.2019 r., godz. 12.52
  Aktualizacja
  czwartek, 6.06.2019 r., godz. 12.52
  Jak podaje Przegląd Koniński, ratowników powiadomiła siostra 37-latki, która miała do niej zadzwonić i powiedzieć, że zrobiła coś swoim dzieciom. Sąsiedzi podejrzewają, że przyczyną tragedii mogła być depresja poporodowa.
Reklama

Najpopularniejsze komentarze

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
11℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
9 km
Stan powietrza
PM2.5
8.77 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro