Reklama
Reklama

Rzucił 24 -latka deską w głowę. Sprawca bójki został zatrzymany w autobusie do Kijowa

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Policja

Poszkodowany 24-latek trafił do szpitala z poważnymi obrażeniami głowy.

Do zdarzenia doszło w ubiegły weekend. 19-letni obywatel Ukrainy wraz z kolegami bawił się w klubie na osiedlu Zatorze w Koninie. Wyszli około godziny 3. Jeden z Ukraińców wdał się utarczkę słowną mężczyznami, po czym doszło do przepychanek. W pewnym momencie 19-latek z Ukrainy rzucił deską z ławki i trafił 24-latka z Konina w głowę. Ten padł natychmiast na ziemię. Przybyła na miejsce załoga karetki pogotowia zabrała mężczyznę do szpitala. Ktoś sfilmował całe zajście, a film trafił do internetu - relacjonuje podkom. Marcin Jankowski, oficer prasowy policji w Koninie.

We wtorek 21 maja 19-latek wraz z kolegą pojechali do Bydgoszczy, gdzie wsiadł do autobusu jadącego do Kijowa. Do celu podróży jednak nie dotarł. Został zatrzymany przez policjantów w Lublinie i trafił do policyjnego aresztu - dodaje.

Mężczyzna usłyszał już zarzut uszkodzenia ciała i przyznał się do jego popełnienia. Wyraził też gotowość do dobrowolnego poddania się karze i wpłacił na rzecz zadośćuczynienia dla poszkodowanego ponad 3 tys. zł kończy podkom. Jankowski. 19-latkowi grozi do 5 lat więzienia.

Reklama

Najpopularniejsze komentarze

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Masz dość upałów? Nie mamy dobrych wiadomości
31℃
20℃
Poziom opadów:
3.8 mm
Wiatr do:
24 km
Stan powietrza
PM2.5
8.73g/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro