Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
26 18
Reklama

Wakacje w Kołobrzegu – rabat 10% na początku lipca!

REKLAMA
poniedziałek, 27.05.2019 r.
godz. 07.30
REKLAMA | poniedziałek, 27.05.2019 r., godz. 07.30
Wakacje w Kołobrzegu – rabat 10% na początku lipca!

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
33°C 1013 hPa
JUTRO
pogoda
26°C 1016 hPa
POJUTRZE
pogoda
25°C 1022 hPa

Zgodnie z oczekiwaniami meteorologów deszczowy maj ma się zamienić w piękny czerwiec i wspaniałe, upalne wakacje. Takie wakacje najlepiej spędzić nad morzem, gdzie chłodna morska bryza orzeźwia ciało, ale nie przeszkadza w opalaniu. Do tego zdrowy nadmorski klimat sprzyja wypoczynkowi. Popularny wśród mieszkańców Wielkopolski Hotel New Skanpol w Kołobrzegu przygotował specjalną promocyjną cenę pakietu „Wakacje nad morzem”, dla osób które powitają lato w początkach lipca. Pakiet wakacyjny zawiera letnie aktywności oferowane zarówno przez hotel, jak i przez Kołobrzeski kurort. Centralne położenie hotelu gwarantuje łatwy dostęp nie tylko do plaży, ale również do starego rynku i  wszystkich sezonowych atrakcji. W pobliżu znajdziemy oceanarium, muzea, parki, ścieżki rowerowe (z wypożyczalnią rowerów w pobliżu), centrum sportowe Millenium, park linowy i inne atrakcje. Wszystko w zasięgu 10 minutowego spaceru.

Pakiet „Wakacje nad morzem” w Hotelu New Skanpol zawiera 7 noclegów ze śniadaniem i obiadokolacją, nieograniczone korzystanie z kompleksu basenowego oraz zabawy w hotelowym Disco Underground. Ponadto w cenie pobytu zawarte są kołobrzeskie atrakcje: oceanarium, wstęp na latarnię morską oraz rejs statkiem. Najmłodsi, do 6 roku życia, mogą skorzystać z oferty całkowicie bezpłatnie, przy zakwaterowaniu w pokoju opiekunów. Hotel zaprasza również do restauracji SUBLIMA, słynącej z łączenia tradycyjnych smaków z nowymi trendami kulinarnymi, w przyzwoitej cenie. Hotel New Skanpol – to wybór na każdą pogodę.

Wszystkie nowe rezerwacje pakietu „Wakacje nad morzem” na pobyt w przedziale od 1 do 12 lipca dostępne są w cenie 1 259 zł/os, co pozwala zaoszczędzić 280 zł na cenie pokoju 2-os.

Więcej szczegółowych informacji dostępnych jest pod nr tel. 94 352 82 11, lub na rezerwacja@newskanpol.pl

Serdecznie zapraszamy do Kołobrzegu z Hotelem New Skanpol.

Hotel New Skanpol
ul. Dworcowa 10
78-100 Kołobrzeg

Krótsze pobyty polecamy rezerwować na naszej stronie www.newskanpol.pl. Przy rezerwacji on-line, gwarancja najniższej ceny.

Reklama