Reklama

Wybieramy INICJATORÓW 2018

Zapał, pomysł i nic więcej - zgodnie z hasłem tegorocznej edycji konkursu INICJATORY - to wystarczy, by zaangażować się w działanie na rzecz lokalnej społeczności. Ci, którzy się tego podjęli czekają teraz na Twój głos! Doceń dobro i daj im szansę wygrać!

Działania oddolne to jeden z kluczowych czynników wpływających na rozwój Poznania. Liczba inicjatyw z roku na rok rośnie, ich odbiorcy są z tego powodu bardzo zadowoleni, a taka wdzięczność jest najlepszą nagrodą. Teraz jednak można docenić ich też bardziej oficjalnie, dając szansę na zdobycie tytułu INCJATORA roku 2018 w IV edycji konkursu organizowanego przez Prezydenta Miasta Poznania.

Wzorem lat ubiegłych do konkursu można było zgłaszać kandydatów w 5 kategoriach: zdrowie, kultura, środowisko, edukacja i sport. Przed kapitułą konkursową stoi teraz niełatwe zadanie wyłonienia tych najlepszych. Poznaniacy w głosowaniu internetowym, wybiorą za to swojego faworyta, który otrzyma nagrodę mieszkańców!

Głosować może każdy! Wystarczy wejść na stronę http://www.poznan.pl/mim/ngo/news.html?instance=1247

i wybrać jedną z 46 zgłoszonych inicjatyw. Czasu coraz mniej, bo głosowanie trwa tylko do 31 maja. Wśród kandydatów na INICJATORÓW 2018 roku można znaleźć wydarzenia skierowane do wszystkich grup wiekowych, o różnym zasięgu i charakterze. Warto nie tylko oddać głos na swoich ulubieńców, ale również poczytać o tym wszystkim, co dzieje się w Poznaniu, a co czasami nam umyka.

W ubiegłym roku, mieszkańcy przyznali swoją nagrodę Chórowi Kameralnemu Poznańskie Senioritki. Kogo wybiorą w tym roku? Kogo Ty wybierzesz?

Odpowiedź poznamy podczas uroczystej Gali, która odbędzie się 15 czerwca (sobota), w Teatrze Muzycznym, o godzinie 12:00. Wydarzenie zwieńczy popularny wśród poznańskiej publiczności spektakl "Rodzina Addamsów".

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
13℃
Poziom opadów:
2.4 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
5.37 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro