Reklama
Reklama

32-latek znęcał się nad konkubiną. "Od ponad roku ośmieszał ją, krytykował, wyzywał i szarpał"

fot. Policja

Kobieta o sprawie powiadomiła policjantów. Wobec 32-latka zastosowano środki zapobiegawcze.

Do policjantów w Okonku przyszła kobieta z informacją, że znęca się nad nią partner. Jak ustalili mundurowi mężczyzna od ponad roku znęcał się psychicznie i fizycznie nad swoją partnerką, ośmieszał ją, krytykował,wyzywał i szarpał. Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu - relacjonuje podkom. Maciej Forecki, oficer prasowy policji w Złotowie.

Praktyczny zawód w 2 lata! Niskie czesne! Sprawdź! Technik Usług Kosmetycznych w 2 lata! Nie zwlekaj! Rekrutacja trwa!
REKLAMA

Mężczyzna usłyszał już zarzuty. Prokurator przychylił się do wniosku funkcjonariuszy i zdecydował o zastosowaniu wobec 32-latka środków zapobiegawczych w postaci policyjnego dozoru, zobowiązując go do stawiennictwa w wyznaczone dni w jednostce Policji, nakazu opuszczenia wspólnie zajmowanego lokalu oraz zakazu zbliżania się i kontaktowania z pokrzywdzoną - dodaje podkom. Forecki.

32-latek za swoje czyny odpowie przed sądem.

Pamiętajmy, że na zjawisko przemocy domowej nie można pozostawać obojętnym. Jeśli jesteś ofiarą przemocy domowej lub jej świadkiem nie wahaj się powiadomić o tym Policji. W trosce o zdrowie i życie Twoje i Twoich najbliższych, nie pozwalaj, by sprawca pozostał bezkarny -apeluje policjant.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Obłoki srebrzyste nad Poznaniem
23℃
17℃
Poziom opadów:
0.7 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
7.02 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro