Reklama
Reklama

EKO-TOM: ekologiczny i kompleksowy wywóz odpadów

Skute kafle i tynki, zmiana podłogi w mieszkaniu, remont łazienki, wyburzone ściany - oto okoliczności, w których wytwarzamy odpady niemogące trafić do pojemników na odpady komunalne. Co z nimi zrobić?

Każdy wybór ma znaczenie i wpływa na środowisko naturalne. Jest to szczególnie istotne, jeżeli sprawa dotyczy pozbywania się różnego rodzaju odpadów. Chcąc zatem usunąć odpady w sposób ekologiczny, wystarczy sięgnąć po sprawdzone rozwiązania, czyli usługi firmy EKO-TOM.

Firma EKO-TOM od 1989 r. z powodzeniem świadczy usługi z zakresu gospodarowania odpadami. W swojej działalności firma kieruje się kilkoma zasadami: bezpieczeństwem, elastycznością, punktualnością i ekologią. Dodatkowo szeroki zakres usług oraz ich atrakcyjna cena zachęcają do korzystania z oferty EKO-TOM.

Odbiór odpadów pobudowlanych

EKO-TOM jest liderem w dziedzinie odbioru i przetwarzania odpadów pobudowlanych. Firma posiada nowoczesną flotę specjalistycznych pojazdów, a także ogromny wybór kontenerów różnych rozmiarów. Odpad który zostaje odebrany od klienta trafia na instalację gdzie zostaje poddany segregacji, aby odzyskać z nich jak najwięcej cennych surowców. Po oczyszczeniu odpadów budowlanych gruz trafia do kruszarki, która rozdrabnia go na różne frakcje . dzięki czemu jest uznawany za pełnowartościowe kruszywo budowlane i w pełni nadaje się do ponownego użycia. Ich właściwości nie różnią się bowiem od właściwości materiałów naturalnych. To umożliwia firmie EKO-TOM działać tanio, sprawnie i w pełni profesjonalnie. Oprócz odbioru odpadów pobudowlanych EKO-TOM oferuje także: sprzedaż kruszywa budowlanego o frakcjach 1-4mm/4-31,5mm/31,5-63mm.

Odbiór odpadów zielonych

Odpady zielone to wszystkie resztki i pozostałości z pielęgnacji ogrodów, drzew, krzewów i trawników. Składowania odpadów, np. pozbywania się ich w lesie, jest szkodliwe dla środowiska naturalnego i podlega karze grzywny.

EKO-TOM posiada wszelkie uprawnienia i sprzęt do zagospodarowania tego typu odpadów. Odbiór tych odpadów może odbywać się zarówno na zasadach jednorazowego zlecenia jak i stałej umowy na okres wiosna-jesień.

Klienci EKO-TOM otrzymują faktury oraz karty przekazania odpadu na całość odebranych odpadów, co zapewnia pełne bezpieczeństwo w przypadku kontroli z WIOŚ.

Usługi EKO-TOM dostosowane są do indywidualnych potrzeb klientów w zakresie:
- świadczeń usług dostępnych w szerokiej ofercie,
- sposobu wypełnienia formalności - w większości telefonicznie,
- umowy - na stałe lub jako zlecenia jednorazowe,
- sposobu rozliczania się za odbiór odpadów,
- rozmiaru oraz typ pojemnika czy kontenera,
- częstotliwości wywozu odpadów.

Wieloletnie doświadczenie, bardzo wysoka jakość wykonywanych usług oraz indywidualne podejście do klienta ukształtowały EKO-TOM jako firmę godną zaufania. Przyczynia się do tego również jej działalność na rzecz ochrony środowiska i edukacji ekologicznej, a także mecenat licznych inicjatyw charytatywnych.

Więcej informacji:
EKO-TOM Turguła Sp. Jawna
ul. Poligonowa 1 - Bolechowo
62-005 Owińska
tel.: 618 232 832
e-mail: [email protected]

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Obłoki srebrzyste nad Poznaniem
23℃
17℃
Poziom opadów:
0.7 mm
Wiatr do:
26 km
Stan powietrza
PM2.5
8.02 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro