Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
25 18
Reklama

Próbował umówić się na seks z 14-latką. Kolejny podejrzany o pedofilię zatrzymany (video)

j
niedziela, 19.05.2019 r.
godz. 12.30
j | niedziela, 19.05.2019 r., godz. 12.30
Próbował umówić się na seks z 14-latką. Kolejny podejrzany o pedofilię zatrzymany (video)
fot. Krzysztof Dymkowski / Facebook

Do zatrzymania mężczyzny podejrzanego o pedofilię doszło w Gnieźnie.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
31°C 1009 hPa
JUTRO
pogoda
25°C 1014 hPa
POJUTRZE
pogoda
25°C 1021 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

W akcji po raz kolejny brał udział znany „łowca pedofilów” Krzysztof Dymkowski. 16 maja 2019 roku dzięki współpracy z Wydziałem Kryminalnym KPP Gniezno miało miejsce zatrzymanie bardzo groźnego podejrzanego o czyny pedofilskie mężczyzny. Policja spisała się na medal – poinformował Dymkowski.

Jak się okazuje do „łowcy pedofilów” odezwał się jeden z mieszkańców Gniezna z informacją, że prowadzi internetową konwersację z mężczyzna, który myśli, iż rozmawia z 14-letnią dziewczynką. Gdy Piotr wysłał do mnie zapis rozmów zbladłem i postanowiłem to natychmiast to przejąć. Bowiem bardzo groźny prawdziwy, typowy pedofil, wysłał do dziecka swoje zdjęcie z twarzą jak się onanizuje. Podejrzany napisał do dziecka że uprawiał już seks z 14-letnim dzieckiem – relacjonuje Dymkowski. Podejrzany naciskał nieletnią o wysłanie zdjęć nago w wannie , czyli próbował pozyskać pornografię dziecięcą, co jest zagrożone karą 12-lat pozbawienia wolności – dodaje.

O sprawie natychmiast powiadomieni zostali policjanci. Mężczyznę umówił się na spotkanie z dzieckiem, na terenie miasta przy jednej z restauracji. Jak relacjonuje Dymkowski, choć był on ostrożny i obserwował teren udało się go zatrzymać. Sprawą zajmują się policjanci.

 

To już kolejna podobna akcja w Wielkopolsce. Również dzięki ustaleniom „łowcy pedofilów” w ubiegły weekend zatrzymany został w Ostrowie Wielkopolskim podejrzany o pedofilię 50-latek – pisaliśmy o tym tutaj. Natomiast w lutym do zatrzymania 29-latka doszło w Mosinie. Szczegóły tutaj.

Reklama