Reklama
Reklama

Osiedle z widokiem na przyszłość - zapraszamy na Dni Otwarte

Przystępna cena, wysoki standard, dogodna lokalizacja, dostęp do infrastruktury oraz liczne tereny rekreacyjne wokół. Tak można określić nasze skojarzenia, gdy na myśl przywołujemy idealne miejsce do zamieszkania. To wszystko oferuje BGR Deweloper na Osiedlu Widokowym w Bogdanowie pod Obornikami, zaledwie kilkanaście minut drogi na północ od Poznania.

Wszystkich, którzy chcą nas bliżej poznać serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte. Oprowadzimy po naszym osiedlu, zapoznany z planem dalszej rozbudowy, zaprosimy do jednego z naszych mieszkań, gdzie doświadczeni i wykwalifikowani sprzedawcy szczegółowo przedstawią układy projektów oraz opowiedzą o naszych planach związanych z osiedlem na dziś i na jutro. Pomysłów u nas bowiem nie brakuje! Obecny z nami będzie również doradca finansowy, który wszystkim zainteresowanym na miejscu sprawdzi zdolność kredytową.

Do dnia dzisiejszego na Osiedlu Widokowym powstało 14 budynków 4 i 5 - kondygnacyjnych. W związku z nieustającym, a wręcz rosnącym zainteresowaniem naszymi mieszkaniami trwa dalsza rozbudowa. Cechuje nas nowoczesna i przyjazna architektura. Wszystkie budynki 5 - kondygnacyjne wyposażone są w windy, co jest nowością na lokalnym rynku, a większość mieszkań parterowych posiada przydomowe ogródki. Znajdziecie Państwo u nas również udogodnienia w postaci podziemnej hali garażowej, wolnostojących garaży czy przestronnych, bezpłatnych parkingów.

W parterach części budynków zaprojektowano lokale handlowo - usługowe. W jednym z nich powstanie przychodnia lekarska świadcząca usługi medyczne w szerokim zakresie specjalizacji.

Aktualnie trwa dalsza rozbudowa osiedla, powstają kolejne budynki. Dwa z nich liczą 5 kondygnacji i wyposażone są w windy oraz jeden niższy, 4 -kondygnacyjny. Dodatkowo wznosimy 2 - kondygnacyjny budynek usługowy.

W naszej najnowszej ofercie znajdziecie Państwo mieszkania 2 i 3 pokojowe o optymalnej powierzchni 40-64 m2 dostępne już od niespełna 184 000 zł. Oferta jest bardzo zróżnicowana i na pewno każdy znajdzie coś dla siebie. Osobom ceniącym sobie niezależność, oferujemy mieszkania w 30 - lokalowym budynku stanowiącym odrębną wspólnotę mieszkaniową. Oznacza to, że wszystkie decyzje dotyczące zarządu nieruchomością podejmowane będą tylko i wyłącznie w obrębie mieszkańców tegoż budynku. Dla osób ceniących sobie spokój oferujemy niższy, zaledwie 15 - lokalowy budynek. Natomiast wszystkim, którzy szukają mieszkania rodzinnego, dobrze nasłonecznionego, oferujemy większy, 58 - lokalowy budynek, w którym salony wszystkich mieszkań usytuowane są od strony południowej. Łącznie w ramach realizowanych obecnie kolejnych dwóch etapów osiedla oddamy ponad 100 ciekawych pod każdym względem mieszkań. Do każdego z nich należy 1,5 bezpłatnego miejsca postojowego na przestronnym parkingu.

Lata doświadczeń zdobytych na obornickim rynku mieszkaniowym pokazały nam, że jest to wymarzony teren inwestycyjny. Bezustannie rosnący popyt na wynajem mieszkań w okolicy powoduje, że trafia do nas coraz więcej Inwestorów, którzy w ten sposób lokują swój kapitał. Cena zakupu jest nieporównywalnie niższa niż w ofercie poznańskich deweloperów, a zyski z inwestycji są wyższe niż standardowo oprocentowana lokata bankowa.

W naszych projektach uwzględniamy też potrzeby rodzin z dziećmi. Większą część naszego osiedla zamieszkują bowiem młodzi ludzie szukający wymarzonego miejsca do zamieszkania dla siebie i swoich najbliższych. Część powstającego aktualnie budynku usługowego zaadoptowana zostanie na nowoczesne, w pełni wyposażone przedszkole publiczne, gdzie począwszy od września 2020r. bezpłatną opiekę znajdzie ok. 150 maluchów w wieku 3-6 lat.

Kompleks mieszkalny o nazwie Osiedle Widokowe powstaje zaledwie kwadrans drogi na północ od Poznania, w malowniczej miejscowości Bogdanowo, tuż pod Obornikami. Dogodny dojazd do osiedla gwarantuje Zachodnia Obwodnica Poznania, która łącząc się z autostradą A2 gwarantuje bezkolizyjny dojazd do każdego miejsca w Poznaniu. W sercu osiedla znajduje się przystanek komunikacji autobusowej, skąd można dotrzeć do sąsiadujących Obornik. Na malowniczym wzgórzu, w otoczeniu Puszczy Noteckiej, tworzymy dla Państwa enklawę spokoju. Jeszcze w tym roku w Bogdanowie planowane jest uruchomienie przystanku kolejowego, wówczas dojazd do centrum Poznania możliwy będzie w ok. 20 minut.

Inwestorem jest BGR Deweloper, firma rodzinna z blisko 30 - letnim doświadczeniem w branży budowlanej zarówno na rynku krajowym jak i niemieckim.

Serdecznie zapraszamy na Dni Otwarte Osiedla Widokowego. Czekamy na Państwa w sobotę 18 maja w godzinach 10.00. - 15.00 na terenie naszej inwestycji: 64-600 Bogdanowo 13d/20. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej strony internetowej: www.widokowe.com oraz do kontaktu telefonicznego: 883 204 205.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

30℃
19℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
17.76 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro