Reklama
Reklama

Rehabilitacja+ - program idący dalej niż sanatorium czy SPA

W pewnym wieku pragnąc być nadal aktywnym, działać społecznie, czy funkcjonować wśród ludzi, warto postawić na kompleksowe zabiegi prozdrowotne. Podobne rozwiązanie jest istotne niezależnie od procesów starzenia, w przypadku różnych dotkliwych kontuzji. Często stan naszego zdrowia jest wypadkową stanu naszej świadomości - potrafimy ze współczesnej oferty wspierającej leczenie wybrać rozwiązania optymalne.

Co ciekawe, tak niegdyś popularne sanatoria czy SPA wydają się bardziej formami wypoczynku, wakacji czy relaksu. Dzisiaj warto pójść o kilka kroków dalej. Współcześnie ludzie są zabiegani. Poświęcając więc sobie tydzień na odbudowanie zdrowia, warto zrobić to naprawdę kompleksowo! Doskonałą ofertą na rynku jest program Rehabilitacja+ opracowany przez Ośrodek Rehabilitacji Leczniczej RehMedica. Naprawdę? - zadamy sobie w duchu pytanie, bo w naszą psychikę wpisany jest jakiś sceptycyzm co do nowości, wynikający z pewnością z braku orientacji co do efektów połączenia osiągnięć : nauki, techniki i medycyny.

Osobom zainteresowanym tematem zdrowia, walczącym z uporczywymi bólami polecamy program wyemitowany przez Telewizję WTK, największą telewizję internetową w Wielkopolsce.

W ramach audycji Wieczór WTK, o powrocie do sprawności fizycznej,przeprowadzona została rozmowa na żywo z zaproszonymi gośćmi: rehabilitantką Joanną Gierak i Leopoldem Wiśniewskim, uczestnikiem turnusu rehabilitacyjnego RehMedica przy Hotelu w Łężeczkach. Tematem rozmowy są formy wspierania Polaków w dążeniu do sprawności fizycznej.

Więcej informacji :
Biuro Programu Rehabilitacja+
tel. 63 228 13 83
www.rehmedica.com

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

18℃
13℃
Poziom opadów:
2.4 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
5.47 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro