Reklama
Reklama

"Przerażająca historia" w poznańskim M1: chciał okraść kobietę korzystającą z toalety

fot. archiwum
fot. archiwum

Do zdarzenia miało dojść w poniedziałek w centrum handlowym na Franowie.

- Moją koleżankę w M1 spotkała przerażająca historia - napisała do nas Agnieszka. Kobieta około południa robiła zakupy w centrum handlowym. - Poszła skorzystać z toalety. Nikogo nie było, przy czym jedna toaleta była zamknięta, ale nie widziała by ktoś tam był. Pomyślała, że może zepsuta i skorzystała z wolnej obok. W momencie, gdy już chciała zrobić to, co robi się w toalecie, usłyszała odgłos opierania się o boczną ściankę. Kiedy podniosła głowę do góry, ujrzała męskie ręce i kawałek twarzy z ciemnymi włosami w zielonym kapturze. Ręce próbowały sięgnąć do haczyka na drzwiach, na którym z reguły wieszana jest torebka. Ona akurat miała przewieszoną torebkę przez ramię - dodaje.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


Kobieta uciekła z toalety i zgłosiła sprawę ochronie. Ochroniarz miał stwierdzić, że nic się nie stało, bo do kradzieży nie doszło. Klientka centrum ostatecznie nie poinformowała policji, bo spieszyła się do domu poza Poznań. - W głowie się nie mieści, co teraz złodzieje kombinują. Jak żyję, czegoś takiego nie słyszałam. Pozostaną nam chyba zakupy internetowe, jak już w centrach handlowych takie rzeczy się dzieją - kończy Agnieszka.

Ostrzegamy. Być może dzięki tej informacji ktoś nie straci torebki w trakcie korzystania z toalety w jakimkolwiek centrum handlowym.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa! Uwaga na drogach i chodnikach!
-1℃
-3℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
81.51 μg/m3
Zły
Zobacz pogodę na jutro