Reklama
Reklama

Fryzury na targach

Poznańskie targi zamieniły się w jeden wielki salon piękności. Na forum fryzjerstwa i kosmetyków przyjechało ponad dwustu wystawców, by zaprezentować między innymi najnowsze kosmetyki do makijażu i preparaty do włosów. Targi przypominały rewię mody. Prezentacją najnowszych trendów towarzyszyły układy choreograficzne, muzyka i światła.

Podczas targów Look i Beauty Vision modelki prezentowały najnowszą kolekcję fryzur międzynarodowej sławy kreatora Jean Luc Paris.

Wystawcy prześcigali się pod względem formy i pomysłowości swoich pokazów. Na każdym etapie tworzenia fryzury można było wykazać się oryginalnością - znaczenie miało nie tylko cięcie, ale i stylizacja i kolor.

Oprócz setek preparatów i sprzętu do wydłużania, zagęszczania, prostowania i skręcania włosów, na targach można było również znaleźć profesjonalne kosmetyki do makijażu. Choć w tym sezonie królują mocne i żywe kolory, jak na przykład żółty, kosmetyczki proponują w codziennym makijażu barwy ziemi: brąz i zieleń.

Coraz chętniej panie decydują się na większy wydatek, która ma im przynieść oszczędność czasu. Makijaż permanentny kosztuje kilkaset złotych i wykonywany jest na zasadzie tatuażu, który utrzymuje się kilka lat.

Forum Fryzjerstwa i Forum Kosmetyki to największe tego typu wydarzenie w Polsce, kierowane przede wszystkim do profesjonalistów. Fryzjerzy i kosmetyczki mają szansę zapoznać się z nowościami na rynku i trendami w modzie.
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

8℃
0℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
13.11 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro