Reklama
Reklama

Studencki maj: Wielkie Grillowanie UAM i Polibuda Open Air w przyszłym tygodniu

fot. Mateusz Kina / archiwum
fot. Mateusz Kina / archiwum

Studenci będą się bawić najpierw na terenie Kampusu Morasko, a następnie na Kampusie Piotrowo.

8 i 9 maja na terenie Kampusu Morasko odbywać się będzie Wielkie Grillowanie UAM. Studenci będą mogli nie tylko spędzić czas ze znajomymi przy grillu, ale też zjeść coś w strefie food trucków, zabawić się w strefie animacji i wziąć udział w konkursach z nagrodami. Nie zabraknie też koncertów. W środę zagrają In silence, Radio Slam, Yorba, Pidżama Porno i Prohibicja, a w czwartek Cold Ground, SPR/Synowie Rapu, Defau&Orski, Huku oraz O.S.T.R. Studenci z ważną legitymacją wejdą na teren imprezy za darmo, a pozostali muszą kupić bilety (ceny zaczynają się od 10 zł).

10 i 11 maja studenci przeniosą się na Kampus Piotrowo, gdzie odbywać się będzie Polibuda Open Air. I tutaj przygotowano wiele atrakcji dla żaków, a najważniejsze to koncerty. W piątek wystąpią The Black Bones, Late Nights, Lej Mi Pół, Nocny Kochanek i DJ WAJS, a w sobotę DROPE, CoolCat, Łydka Grubasa, Bracia Figo Fagot oraz DJ HAZEL. Studenci wchodzą na teren imprezy za darmo, pozostali muszą kupić bilet za 25 zł.

To nie koniec atrakcji w "studenckim maju". 16 maja odbędą się Integralia, a od 23 do 35 maja Juwenalia. Ich gwiazdą będzie Beata Kozidrak i zespół Bajm. O szczegółach będziemy informować.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
2℃
Poziom opadów:
4.4 mm
Wiatr do:
23 km
Stan powietrza
PM2.5
10.10 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro