Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
22 11
Reklama

Nowoczesne ogrodzenia Twojej posesji

REKLAMA
czwartek, 25.04.2019 r.
godz. 13.00
REKLAMA | czwartek, 25.04.2019 r., godz. 13.00
Nowoczesne ogrodzenia Twojej posesji

Nawet niewiarygodnie pięknie wykończony dom i ogród może zepsuć widok zniszczonego i kompletnie niepasującego płotu. Nowoczesne i przystępne cenowo możliwości pozwalają na stworzenie nowego i ozdobnego ogrodzenia. Na jakie się zdecydować?

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
22°C 1004 hPa
JUTRO
pogoda
22°C 1003 hPa
POJUTRZE
pogoda
19°C 1003 hPa

Tajemnica skrywana za murem

Nie każdy lubi widok przechodniów, którzy przyglądają się nie tylko naszej posiadłości, ale również nam podczas wypoczynku w ogrodzie, rodzinnego grilla, czy wiosennym porządkom. Dom jest naszym azylem, który możemy chronić betonowym ogrodzeniem. Jakie ma zalety? Największą jest jego długowieczność i brak konserwacji. Betonowy mur ozdobny w formie ogrodzenia nie wymaga żadnej pracy, a do jego wyeksponowania wystarczy kilka krzewów. Dzięki takiemu ogrodzeniu możemy stworzyć rzeczywisty tajemniczy ogród - sprawdź możliwości jakie dają ogrodzenia na https://www.bricoman.pl/materialy-budowlane/ogrodzenie-chodniki

Zachwycające widoki

Najpopularniejszą formą zabezpieczania terenu posesji są ogrodzenia metalowe z różnorodnych przęseł, siatek oraz paneli. Każde z nich ma inne zalety i wady, ale równocześnie spodobają się wszystkim, którzy nie wstydzą się swojego dobytku i z chęcią eksponują go innym w formie pięknie wykończonego domu lub ogrodu, jak z katalogu. Jaka jest między nimi różnica? Przęsła metalowe dzielą się na formy panelowe oraz zdobione. Te zdobione mają piękne kształty, które tworzą szykowny styl, ale dają pełny widok ogrodzonego podwórka. Inaczej jest z przęsłami metalowymi panelowymi, które mogą mieć różnorodny prześwit, ograniczając mniej lub bardziej widoczność. Ich zaletą jest ocynkowana i malowana proszkowo stal, która wytrzymuje uszkodzenia mechaniczne i jest odporna na warunki atmosferyczne. Panele ogrodzeniowe ocynk są mniej dekoracyjne, ale również nowoczesne i wytrzymałe. Sztywna konstrukcja sięgająca nawet 2 metrów wysokości jest idealnym zabezpieczeniem dla oszczędnych.

Wybór idealny

Odwiedzając sklep internetowy Bricoman, każdy znajdzie nowoczesne ogrodzenie dla siebie, czyli wytrzymałe przęsła i panele grodzeniowe lub betonowe i metalowe panele z niewielkim prześwitem dla ceniących sobie dyskrecję. Zapraszamy także do odwiedzenia naszego sklepu remontowo-budowlanego mieszczącego się w Poznaniu:

Bricoman Poznań
ul. Wojciechowskiego 7/17 (przy Rondzie Obornickim),
60-685 Poznań

Godziny otwarcia:
Pon-pt: 6:30 – 21:00
Sobota: 7:00 – 21:00
Niedziela handlowa: 9:00 – 18:00

Reklama