Reklama

Działania policji na Grunwaldzie: w akcji kilkunastu funkcjonariuszy

fot. Policja

Kilkunastu policjantów pojawiło się w środę rano na jednym z grunwaldzkich skrzyżowań. Na szczęście nie doszło tam do żadnej tragedii, a akcja była zaplanowana.

Działania funkcjonariuszy na skrzyżowaniu ulic Ściegiennego i Promienistej to kolejna akcja profilaktyczna poznańskich policjantów. - Podczas oczekiwania na zielone światło dla pieszych rozdawali odblaski i poradniki dotyczące bezpieczeństwa. Na pasie zieleni przy skrzyżowaniu, został rozstawiony parawan używany podczas wypadków drogowych, aby uzmysłowić wszystkim uczestnikom ruchu drogowego, czym może się skończyć chwila nieuwagi - relacjonował podkom. Piotr Garstka.

#peselniemaznaczenia #wonderlandpolska Mezoterapia mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Centrum Handlowe ETC Swarzędz Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl
REKLAMA

Funkcjonariusze podkreślają, że prędkość, brawura, nieuwaga, roztargnienie, używanie telefonu komórkowego czy nieprzestrzeganie znaków drogowych to główne przyczyny wypadków. O zasadach bezpieczeństwa muszą pamięć nie tylko kierowcy, ale również piesi oraz rowerzyści.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Gdzie ta wiosna? Od deszczu odpoczniemy dopiero w niedzielę
12℃
3℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
12.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro