Reklama
Reklama

Mikstejp poznaniaka najczęściej kupowanym wydawnictwem muzycznym w kraju

fot. donGURALesko/YT
fot. donGURALesko/YT

"Sie na tym znam" to kolejny klip promujący mikstejp "Miłość, szmaragd i krokodyl", który podbija zestawienie OLIS.

Nowa publikacja poznańsko-szczecińskiego duetu donGURALesko i Matheo ukazał się w tym tygodniu i od razu wzięła szturmem zestawienie OLIS, czyli oficjalną listę sprzedaży detalicznej polskiego Związku Producentów Audio-Video. To kontynuacja passy poznańskiego rapera, którego kolejna produkcja okazuje się nie tylko artystycznym, ale i komercyjnym sukcesem.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA


"Miłość, szmaragd i krokodyl", jak na mikstejp przystało, jest produkcją o dość luźnej formule. Sporo na nim zabawy dźwiękiem i słowem. Do tego ostatniego Piotr Górny przyzwyczaił swoich fanów właściwie od początku kariery. Dźwiękowy eklektyzm to swoiste novum jeśli chodzi o horyzonty wywodzącego się z Grunwaldu rapera.

Poznański weteran hip-hopu zapowiada na ten rok także inne wydawnictwo. Wkrótce ma ruszyć przedsprzedaż albumu "Latające ryby". Po ostatnich płytach wydawanych przez Gurala można się spodziewać, że w większym stopniu niż "Miłość, szmaragd i krokodyl" będzie to próba opisu świata, widzianego oczami artysty.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

-1℃
-6℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
51.02 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro