Reklama

Nauczyciel z poznańskiej szkoły przebrał się za krowę i buczy

fot. Waldemar Kowal/TT
fot. Waldemar Kowal/TT

Strajkujący nie przejmują się niezbyt pochlebnymi recenzjami dotyczącymi ich artystycznej działalności i publikują kolejne nagrania.

Internauci żartują, że protestujący nauczyciele podczas swojego strajku wypuścili do sieci tyle piosenek, że mogliby już wydać album, reprezentować Polskę na Eurowizji albo zdetronizować siostry Godlewskie. Zwłaszcza to ostatnie porównanie oddaje raczej mało przychylne podejście części internautów do kreatywnych popisów kadry pedagogicznej.

Po wysypie wielu nagrań z chóralnymi śpiewami, nauczyciele ze Szkoły Podstawowej Nr 1 w Poznaniu, postanowili urozmaicić swój występ. W tym celu jeden z nich przebrał się za... krowę i w momencie, gdy reszta jego kolegów zaintonowała "świnie, krowy więcej warte", wszedł na scenę przebrany za krowę. Nauczyciel na nagraniu chodzi na czworaka i wydaje z siebie dźwięki imitujące krowę.

- I teraz wiadomo dlaczego jest tak niski poziom nauczania i dzieci muszą brać korepetycje - napisała w komentarzu pod filmikiem twitterowiczka Pola50. - Jeśli tacy kretyni mają uczyć dzieci, to naprawdę, lepiej będzie wrócić do nauczania domowego. Belfrowie ery postintelektualnej - twierdzi z kolei inny użytkownik tego serwisu, Wojciech Ładny. - Nie dziwię się, że młodzież w sondach ulicznych wychodzi na niedouczonych tępaków - uważa za to user o pseudonimie "Observer".

W sekcji komentarzy pod wpisem pojawiło się też pytanie "Wiolety": - Jak oddać dziecko do takiej szkoły? Mam nadzieję, że teraz jak grzyby po deszczu będą wyrastały prywatne szkoły zakładane przez mądrych nauczycieli.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
15℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
12 km
Stan powietrza
PM2.5
7.69 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro