Reklama
Reklama

Agresywny mężczyzna atakuje kobiety na Grunwaldzie? "Uderzył mnie w tył głowy"

fot. Google Street View

O niepokojących wydarzeniach informują mieszkańcy poznańskiego Grunwaldu.

Na jednej z facebookowych grup pojawił się wpis jednej z poszkodowanych. - We wtorek około godziny 18 na Bułgarskiej zaatakował mnie mężczyzna w wieku ok. 30-35 lat i uderzył w tył głowy. Udało mi się uciec do pobliskiego sklepu i wezwać policję. Niestety, mężczyzny nie udało się złapać - relacjonowała poznanianka.

#peselniemaznaczenia #wonderlandpolska Mezoterapia mikroigłowa w salonach Wonderland -20% tylko do 30 maja! Salon Wonderland Centrum Handlowe ETC Swarzędz Zarezerwuj już teraz -> www.wonderland.pl
REKLAMA
Policjanci z Grunwaldu rzeczywiście otrzymali podobne zgłoszenie. - Patrol udał się na Marszałkowską, gdzie znajdowała się zgłaszająca interwencję kobieta. Nie odniosła ona obrażeń. Mężczyzny nie udało się znaleźć. Nie złożono również zawiadomienia np. o rozboju - przekazał podkom. Piotr Garstka z poznańskiej policji.

W mediach społecznościowych pojawiają się wpisy innych mieszkańców i mieszkanek Grunwaldu, mówiące o mającym zaczepiać kobiety mężczyźnie. Policjanci nie odnotowali jednak w tym rejonie tego typu zgłoszeń.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Gdzie ta wiosna? Od deszczu odpoczniemy dopiero w niedzielę
12℃
3℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
13 km
Stan powietrza
PM2.5
12.00 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro