Reklama
Reklama

Niska zajętość powierzchni w Galerii Malta? Obiekt ma pomysł na swoją przyszłość

W piątek opublikowaliśmy raport przygotowany przez serwis CzasNaPoznan.pl, z którego wynika, że nawet 1/3 lokali Galerii Malta pozostaje bez najemców. Do raportu odniósł się pan Lech Polański, dyrektor Galerii Malta - "aktualna sytuacja komercjalizacji przestrzeni handlowo-usługowej jest wynikiem wygaśnięcia 10-letnich umów najmu, a co za tym idzie - rotacji najemców".

Szukasz zawodu z przyszłością? Chcesz poznać ciekawych ludzi? Zapisz się na studia na kierunku Kosmetologia lub Dietetyka.
REKLAMA

"10 lat obecności Galerii Malta na rynku poznańskim to również dla nas czas podsumowań oraz nowych wizji i planów. Zakończyliśmy pracę nad długoterminową strategią wizerunkowo-komercjalizacyjną centrum. Niebawem pojawi się u nas koncept centrum zabaw dla dzieci, a także duży operator medyczny. O kolejnych Najemcach będziemy informować regularnie" - deklaruje Polański w przesłanej informacji, i zapewnia, że sytuacja galerii jest stabilna.

Dyrektor Galerii Malta dementuje jednocześnie plotki jakie pojawiły się na temat zmiany zagospodarowania obiektu - "to miejsce nie zamieni się ani w przestrzeń biurową, ani w hotel".

Reklama
Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

24℃
11℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
9 km
Stan powietrza
PM2.5
5.51 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro