Reklama
Reklama

Niekwestionowana diva polskiej piosenki zagra na poznańskich juwenaliach

fot. Bajm/FB
fot. Bajm/FB

Informacja, że gwiazdą studenckiego festiwalu będzie gwiazda popu z lat 80. wywołała lawinę entuzjastycznych komentarzy w mediach społecznościowych.

- "Znów przyjdzie maj, a z majem..." niekwestionowana ikona polskiego popu, diva, królowa estrady, autorka tekstów i kompozytorka, która podbiła serca wielu pokoleń - czytamy w facebookowym ogłoszeniu na facebookowej stronie Juwenalia Poznań. - Tak, jak chcieliście! Już 25 maja do poznańskiej armii dołączy Bajm! - dodają admini strony.

I rzeczywiście, zabookowanie Beaty Kozidrak z zespołem jest odpowiedzią na oddolny ruch. Blisko półtora tysiąca fanów Bajmu domagało się tego przy pomocy facebookowego eventu. - Wydarzenie to jest formą pokazania poparcia dla koncertu Beaty Kozidrak podczas tegorocznych Juwenaliów w Poznaniu. Pokażmy siłę białej armi! - napisali twórcy inicjatywy.

Ich głos został wysłuchany. Z tym zastrzeżeniem, że społeczność na Facebooku domagała się koncertu Beaty i Bajmu 24 maja, tymczasem odbędzie się on 25 maja. Po entuzjastycznych reakcjach i komentarzach pod ogłoszeniem organizatorów poznańskich juwenaliów nie widać, żeby ktokolwiek z tego powodu rozdzierał szaty.

Redakcja epoznan.pl jest patronem tegorocznych Juwenaliów.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

23℃
13℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
15 km
Stan powietrza
PM2.5
5.98 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro