Reklama

Poznań w Sztokholmie

Stolica Wielkopolski weźmie udział w majowym Globe Forum, czyli prestiżowej platformie gospodarczo-naukowej. Będzie to doskonała okazja promocji Poznania w Sztokholmie.

Poznań kontynuuje promocyjną ofensywę. Tym razem walory naszego miasta zostaną zaprezentowane podczas forum gospodarczo-naukowego. Tegoroczna edycja Globe Forum odbędzie się w maju w Sztokholmie. Zaprezentują się na niej urzędnicy, naukowcy i przedsiębiorcy.

Jedziemy tam po to, aby się uczyć jak naukę wdrażać w biznes. Główny temat konferencji to jest jak robić biznes oparty na innowacjach - uważa Grzegorz Bykowski z Urządu Marszałkowskiego.

Globe Forum to cykl spotkań ludzi biznesu, polityki, nauki i dziennikarzy. Jest świetną okazją do promowania lokalnych przedsiębiorców, uczelni, a także zaprezentowania miasta i regionu.

W Globe Forum wezmą udział m.in. delegacje z Ukrainy i Chin. Pojawi się także Poznań, ponieważ organizatorzy docenili rozwój miasta i atrakcyjność regionu. Nie bez znaczenia jest fakt, iż właśnie stolica Wielkopolski będzie gospodarzem grudniowej konferencji klimatycznej.
Będziecie gospodarzami konferencji klimatycznej, a to wpisuje się w temat Globe Forum, który brzmi biznesowe innowacje dla zrównoważonego rozwoju. To oczywiste, że Poznań powinien tam być
- powiedział Kristof Erlandsson, dyrektor Globe Forum.

Korzyści z uczestnictwa w forum mogą być bardzo konkretne. To okazja do nawiązania cennych kontaktów w świecie nauki i biznesu. Do 2010 roku Globe Forum ma stać się najbardziej wpływową siecią biznesową na świecie.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

27℃
15℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
8.64 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro