Reklama
Reklama

Młoda poznanianka walczy z rakiem. Potrzebne są pieniądze na kosztowne leczenie

Izabella ma dwadzieścia osiem lat i całe życie przed sobą. Niestety dwa lata temu usłyszała wyrok - rak jelita. Dziś pomóc może tylko kosztowne leczenie w niemieckiej klinice.

-Dwa lata temu usłyszałam wyrok - rak jelita. Głowę miałam pełną planów, które musiałam z niej wyrzucić. Cały umysł pochłonął strach i niepewność. Ciężkie operacje nie pomogły zakończyć mojego dramatu. Musiałam grać, udawać, że żyję i mam siłę... Czekałam na werdykt, który w końcu się pojawił - operacja nic nie dała, rak wrócił i dał przerzuty - pisze Iza o swojej chorobie.

Interesujesz się zdrowym odżywianiem? Chcesz zostać dietetykiem? Nie zwlekaj! Dołącz do naszej Drużyny.
REKLAMA

Polscy lekarze twierdzą, że choroba Izy ma charakter paliatywny, a jedyne co można zrobić to uśmierzać ból -W końcu w Niemczech znalazła się klinika, która daje mi szansę na pełne wyleczenie. Rozpoczęłam tam najbardziej skuteczną terapię immunologiczną, ale brak odpowiednich środków finansowych zatrzymał kontynuowanie leczenia. Terapia nie jest refundowana przez NFZ, a pierwszy etap wyczerpał całkowicie możliwości finansowe moje i mojej rodziny. Bez nich dotychczasowe efekty mogą pójść na marne, a choroba znów się nasili. Koszt miesięcznej terapii to prawie 11 tys. euro, a przede mną jeszcze kilka etapów. Teraz trwa walka z czasem - wyjaśnia Iza.

Iza zapewnia, że ma w sobie wiele siły i woli życia, aby walczyć z chorobą. Niestety musi prosić o pomoc finansową. Zbiórka prowadzona jest za pośrednictwem serwisu siepomaga.pl.

Reklama

Najpopularniejsze komentarze

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Forum

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

IMGW rozszerza ostrzeżenie o upale na całą Wielkopolskę
33℃
18℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
16 km
Stan powietrza
PM2.5
12.16g/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro