Reklama

Zobacz przebudowę mostu Lecha z lotu ptaka [VIDEO]

Już w środę informowaliśmy na naszych łamach o dużych postępach na budowie nowej nitki mostu Lecha. Jeden z naszych czytelników przygotował film z lotu ptaka przedstawiający aktualny stan budowy.

- Mamy zakończone wszystkie roboty fundamentowe i mamy zakończone wszystkie roboty związane z budową nowoprojektowanych podpór - mówił wczoraj Mirosław Kuhn, kierownik robót. Przy okazji budowlańcy przyznali, że prace idą szybciej niż planowano, a dzięki temu nowa nitka ma zostać oddana do użytku w grudniu 2019 roku, a nie jak wcześniej planowano w styczniu 2020. Jeden z naszych czytelników przygotował film, na którym można zobaczyć budowę z lotu ptaka. Zachęcamy do oglądania:

Studiujesz? Chcesz poznać pracę dla miasta? Urząd Miasta Poznania oferuje 4-miesięczne płatne staże. Zdobądź doświadczenie - Aplikuj do 15 lutego!
REKLAMA

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

To ma być bardzo zimna noc. Temperatura spadnie nawet do -20 stopni Celsjusza
-11℃
-16℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
20 km
Stan powietrza
PM2.5
30.90 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro