Reklama
Reklama

Kierowca pod wpływem narkotyków, pasażer z zapasem marihuany. Obaj mogą trafić za kratki

fot. Policja

Nawet 10 lat więzienia grozi mężczyźnie, któremu zarzuca się posiadanie znacznej ilości narkotyków.

Policjanci z miejscowości Ryczywół (powiat obornicki) podczas patrolu zwrócili uwagę na przejeżdżające audi. - Pomimo dawanych sygnałów świetlnych siedzący za kierownicą samochodu przyspieszył i pojechał w kierunku Gościejewa. Podczas krótkiego pościgu kierujący zatrzymał się, a pasażer wyrzucił do pobliskiego rowu woreczki z marihuaną o wadze ponad 50 gramów oraz z amfetaminą o wadze ponad 100 gramów. 26-letni pasażer został zatrzymany i osadzony w policyjnym areszcie - relacjonowała Izabela Leśnik z obornickiej policji.

#wonderlandpolska Najlepszy barber w Swarzędzu! Najlepszy barber w Poznaniu! Depilacja woskiem do usługi barberskiej -50% od ceny regularnej tylko do 30 maja! Zarezerwuj wizytę już teraz -> www.wonderland.pl
REKLAMA

Podejrzenia funkcjonariuszy wzbudziło również zachowanie kierowcy. W końcu okazało się, że 20-latek znajduje się pod wpływem środków odurzających.

26-latek usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości narkotyków oraz handlu narkotykami. Został tymczasowo aresztowany na 3 miesiące i grozi mu 10 lat więzienia.

Z kolei jego młodszy kolega za jazdę pod wpływem środka odurzającego może usłyszeć wyrok dwóch lat pozbawienia wolności.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

13℃
3℃
Poziom opadów:
2.3 mm
Wiatr do:
17 km
Stan powietrza
PM2.5
19.51 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro