Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
19 9

Fundacja CODE:ME nauczy Cię programowania i testowania od podstaw

REKLAMA
poniedziałek, 25.03.2019 r.
godz. 16.00
REKLAMA | poniedziałek, 25.03.2019 r., godz. 16.00
Fundacja CODE:ME nauczy Cię programowania i testowania od podstaw

Programowanie czy testowanie jako nowa ścieżka rozwoju zawodowego to dla wielu dobry wybór w dzisiejszych czasach. W końcu na rynku brakuje jednych i drugich, co dla wchodzących w ten świat jest znacznym ułatwieniem. Zmiana branży jednak do łatwych nie należy, dlatego, jeśli już decyzję o przekwalifikowaniu masz za sobą, zobacz, jak możemy ci w tym pomóc.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
18°C 1020 hPa
JUTRO
pogoda
19°C 1017 hPa
POJUTRZE
pogoda
19°C 1012 hPa

Opieka mentora

Jeśli uczysz się nowej umiejętności, nietrudno zgubić się w internetowym gąszczu dobrych rad i wartych zobaczenia podręczników. Dlatego tak ważne jest wsparcie prawdziwego eksperta z dużym doświadczeniem, który ułatwi wybór wartościowych treści i pomoże pokonać przeszkody. Do tego taki trener jest skarbnicą praktycznych wskazówek z branży. Jeśli jeszcze masz z nim kontakt niemal całą dobę, nie tylko na zajęciach - to prawdziwy skarb. 

Nauka modułowa

W procesie nauki nowego zawodu ważna jest elastyczność. Po pierwsze, póki nie spróbujemy, nie będziemy wiedzieć, czy to w ogóle jest dla nas. W takim przypadku ważna jest możliwość rezygnacji lub kontynuowania nauki po pierwszym etapie. Po drugie, jeśli już mamy podstawy, po co je powtarzać? Można od razu wskoczyć na wyższy poziom, co zaoszczędzi nam dużo czasu.

Praca + nauka. To możliwe

Zmiana branży jest trudna i czasochłonna, a rzucanie pracy czy szkoły na hurra jest jedną z gorszych decyzji. A co, jeśli się nie spodoba? Albo po drodze coś się wydarzy? Dlatego właśnie tak ważna jest opcja nauki w weekendy lub po godzinach - lekko nie jest, ale w razie czego masz plan B.

Portfolio

Musisz mieć czas na własne projekty i zdobywanie faktycznego, praktycznego doświadczenia. To właśnie efekty samodzielnej pracy (także na całodziennych hackathonach), nie tej przepisywanej z ekranu mentora czy z filmiku na Youtube, stanowią trzon portfolio, które z kolei jest tak ważne przy poszukiwaniu pierwszej pracy. 

CODE:ME - szkoła programowania

Od 4 lat zajmujemy się kształceniem przyszłych programistów i testerów. Przez nasze progi przewinęło się niemal 2000 osób, a wiele z nich, wykorzystując rynkowe zapotrzebowanie, pracuje już w nowym zawodzie. To, o czym  przeczytałeś powyżej - doświadczony trener, kontakt z mentorem poza zajęciami, modułowość nauki, prawdziwe doświadczenia i możliwość pogodzenia nauki z pracą - to wszystko znajdziesz u nas nie bez przyczyny. Wierzymy, że to właśnie jeden z lepszych sposobów na naukę nowego zawodu. 

W takiej właśnie formie jest kurs testowania, który rozpoczyna się już zaraz, a zaraz po nim - Python i JavaScript. 

PS Tylko dla czytelników epoznan.pl! Z kodem CODEePoznan2019 10% rabatu na wszystkie kursy do wakacji! 

Reklama