Reklama
Reklama

Na nową drogę życia

Suknie ślubną można było zdobyć za darmo podczas targów ślubnych zorganizowanych w Centrum Handlowym M1.

Podczas zorganizowanych w Centrum Handlowym M1 targów ślubnych młode pary mogły znaleźć wszystko -począwszy od sukni, kwiaciarni aż po stylistów czy nauczycieli tańca towarzyskiego.

W tym sezonie najmodniejsze będą suknie z odkrytym dekoldem, tradycyjne lub ozdabiane francuską koronką. Ponieważ suknie wykonywane są ręcznie, trzeba pamiętać, żeby wizytę u krawcowej zaplanować przynajmniej cztery miesiące przed ślubem.

Na targach przyszli nowożeńcy mogli obejrzeć pokazy mody ślubnej i dekoracji weselnych, a także zapoznać się z ofertą bukietów, profesjonalnego makijażu. Byłyteżpokazy tańców tradycyjnych i wyczynowych. Największym zainteresowaniem cieszyły się jednak suknie ślubne.

Ceny sukni wahają się od 1500 do 3500 złotych. Bukiety ślubne to wydatek od 50 do 300 złotych. Panna młoda powinna zadbać o profesjonalny makijaż i fryzjera - na to trzeba wydać nawet do 500 złotych. Wydatki pana młodego są jednak trochę mniejsze. Zagarnitur przyszły mąż musi zapłacić od 1000 do 1500 złotych. Do stroju dochodzi wynajem orkiestry 1200 - 8000 zł irestauracji - od 150 zł za osobę.

Na ślub trzeba jednak dojechać. Specjalne limuzyny można wynająć za 1200 złotych. Zapobiegawcza para może wybrać się przed uroczystością na lekcje tańca. Koszt jednej lekcji to100 zł.

Jeśli para nie chce zawracać sobie głowy organizacją ślubu, wyborem zaproszeń i miejsca na wesele może zlecić to firmie, która wybierze i zaplanuje wszystko. Takich firm jest w Poznaniu co raz więcej.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Kiedy w końcu zrobi się cieplej? Mamy dobre wiadomości!
7℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
11 km
Stan powietrza
PM2.5
25.25 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro