Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
16 11
Reklama

TransferXL – szybkie, łatwe i bezpieczne przesyłanie plików nawet do 100GB!

REKLAMA
piątek, 22.03.2019 r.
godz. 16.00
REKLAMA | piątek, 22.03.2019 r., godz. 16.00
TransferXL – szybkie, łatwe i bezpieczne przesyłanie plików nawet do 100GB!

Potrzebujesz intuicyjnego narzędzia do przesyłania setek zdjęć, ciężkich plików wideo lub umowy czy projektu, które nie mogą trafić w niepowołane ręce? Wypróbuj TransferXL – najszybszy i najbezpieczniejszy sposób na dzielenie się plikami zarówno w pracy, jak również po godzinach.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
21°C 1007 hPa
JUTRO
pogoda
16°C 1014 hPa
POJUTRZE
pogoda
19°C 1015 hPa

TransferXL to strona przeznaczona do bezpłatnego transferu dużych plików, która przyda się zarówno w udostępnianiu poufnych danych, jak również w przesyłaniu wielogigabajtowych projektów, plików wideo czy zdjęć z wakacji. Co wyróżnia TransferXL na tle konkurencyjnych serwisów?

Łatwa obsługa

Obsługa serwisu TransferXL jest niezwykle intuicyjna. Wystarczy dodać pliki, wybrać adresatów i gotowe. Nie ma potrzeby kompresowania plików na własną rękę, ponieważ TransferXL zrobi to za Ciebie. Jeżeli chcesz skorzystać z dodatkowych funkcji, wystarczy tylko kilka kliknięć myszką.

Zarządzanie danymi i monitorowanie

Korzystając z TransferXL, można w prosty sposób zarządzać swoim transferem. Jeżeli zapomniałeś o jednym pliku lub dodałeś ten, który nie miał być wysłany, po prostu dodaj plik, usuń lub anuluj dany transfer. Tym sposobem zyskujesz kontrolę nad przesyłanymi danymi. Ponadto kiedy Twój odbiorca pobierze przesłane przez Ciebie pliki, zostaniesz o tym poinformowany. Jeżeli natomiast to Ty jesteś odbiorcą i chcesz pobrać tylko jeden plik z dużego transferu danych, nie musisz pobierać całości. Wybierasz tylko te pliki, których potrzebujesz.

Szybkość i bezpieczeństwo przesyłania

TransferXL zapewnia optymalną prędkość pobierania i przesyłania danych dzięki zastosowaniu najnowszej technologii i serwerom zlokalizowanym na całym świecie. Dodatkowo, aby zminimalizować ilość danych do przesłania, pliki kompresowane są już na Twoim komputerze. Z kolei w celu zabezpieczenia plików, TransferXL opcjonalnie używa szyfrowania end-to-end. Dzięki temu wyłącznie adresaci, którzy znają hasło, mogą otworzyć Twoje pliki. Żadne nieszyfrowane dane nie zostaną przesyłane, ponieważ transfer plików jest zaszyfrowany na Twoim komputerze.

Przejrzysta historia i miniatury

TransferXL generuje miniatury zdjęć i większości filmów, co znacznie ułatwia wgląd do plików bez konieczności zapamiętywania nazw. Miniatury są również zawarte w wiadomościach e-mail wysyłanych do Twoich odbiorców, umożliwiając im podgląd treści. Istotną funkcjonalnością serwisu TransferXL jest również przechowywanie historii przesłanych plików. Wszystkie Twoje transfery są ukazywane na przejrzystej osi czasu, więc na bieżąco możesz kontrolować otrzymane i wysłane pliki.

Aż do 100 GB!

Pomimo wszystkich udogodnień, jakie oferuje TransferXL, to bez wątpienia limit przesyłanych plików najbardziej wyróżnia serwis na tle konkurencyjnych narzędzi. Twój transfer może mieć rozmiar do 100 GB i zawierać nieograniczoną ilość plików. Oznacza to, że możesz bez problemu podzielić się z rodziną plikiem o rozmiarze np. 23 GB ze zdjęciami i filmami z ostatniej podróży lub przesłać klientowi lub współpracownikowi wielogigabajtowy projekt.

Reklama