Reklama
Reklama

Agencja pracy szuka chętnych do pracy jako... sztuczny tłum w galerii handlowej

zdj. ilustracyjne | fot. stevepb/pixabay
zdj. ilustracyjne | fot. stevepb/pixabay

Nietypowe ogłoszenie pojawiło się kilka dni temu w jednym z serwisów ogłoszeniowych. Poszukiwano pracowników do pracy w charakterze sztucznego tłumu.

Ogłoszenie pojawiło się w serwisie ogłoszeniowym dwa dni temu, ale dziś zdobyło ogromną popularność w serwisach społecznościowych. Dowiadujemy się z niego, że poszukiwane są osoby, które będą miały za zadanie spędzić miły dzień w galerii handlowej. Do ich obowiązków będzie należało "przechadzanie się po holu, przebywanie w strefie restauracyjnej itp.".

Wybrane osoby zostaną zatrudnione na jeden dzień, a lekką i przyjemną pracę będzie trzeba wykonywać od 9 do 17. Zatrudniony może liczyć na 21,50 zł brutto za godzinę pracy.

W środę nie udało nam się uzyskać informacji na temat ogłoszenia w agencji pracy, która umieściła ogłoszenie. Natomiast nieoficjalnie dowiedzieliśmy się, że ogłoszenie cieszyło się bardzo dużym zainteresowaniem. Planowano zatrudnić pięćdziesiąt osób, a zgłosiło się znacznie więcej chętnych. Działania z udziałem zatrudnionych mają być prowadzone w poniedziałek na terenie jednej z galerii handlowych.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie meteo dla całego województwa!
6℃
-2℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
22 km
Stan powietrza
PM2.5
14.24 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro