Reklama
Reklama

Poznaniacy rozpoczynają planować wakacje

fot. Karolina Gruszczyńska
fot. Karolina Gruszczyńska

Do wakacji zostało jeszcze trochę czasu, to już teraz poznaniacy planują urlopy i rezerwują wycieczki.

Bardziej przezorni poznaniacy, wiedząc, że w maju będą aż dwa długie weekendy już na przełomie grudnia i stycznia wykupili najbardziej atrakcyjne wycieczki. Największą popularnością cieszą się wczasy w Egipcie i Turcji oraz coraz częściej wybierane są w Iranie, Chinach, czy podróże dookoła świata.

Dla tych, którzy chcą teraz zaplanować egzotyczne wakacje w czerwcu mamy złe wiadomości. Praktycznie wszystkie wycieczki zostały już sprzedane na początku roku.
Egipt, Iran, Grecja to kraje do których najchętniej wyjadą poznaniacy na majówkę i urlop wakacyjny.

Wolnych wycieczek w kraje egzotyczne praktycznie już nie ma, jednak na majówkę można wyjechać do popularnych krajów jak Grecja, Hiszpania czy nawet Kuba.

Poznaniacy coraz częściej wybierają zagraniczne wycieczki. W Tunezji, Turcji, Grecji czy Hiszpanii na pewno znajdą słońce.

Wszyscy jednak możemy mieć trochę odpoczynku. Wystarczy w dwa piątki maja wziąć urlop i w sumie będziemy mieli 8 dni wolnego, bowiem w maju czekają nas dwa długie weekendy: w okresie Święta Pracy i 3 maja oraz w okresie Bożego Ciała. Niestety, żeby mieć wolne ktoś musi pracować, chociażby strażacy czy lekarze.

Maksymalna liczba znaków: 1000
Nie jesteś anonimowy, Twoje IP zapisujemy w naszej bazie danych. Dodając komentarz akceptujesz Regulamin Serwisu

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

11℃
4℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
19 km
Stan powietrza
PM2.5
46.79 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro