Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
17 11
Reklama

„Marsz na TAK” przejdzie ulicami Poznania. W czwartek utrudnienia w centrum

j
środa, 20.03.2019 r.
godz. 14.40
j | środa, 20.03.2019 r., godz. 14.40
„Marsz na TAK” przejdzie ulicami Poznania. W czwartek utrudnienia w centrum
fot. Katarzyna Domańska, archiwum

Już po raz kolejny w Poznaniu odbędzie się „Marsz na TAK”. Będzie on połączeniem powitania wiosny oraz świętowania Światowego Dnia Zespołu Downa.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
27°C 1008 hPa
JUTRO
pogoda
17°C 1009 hPa
POJUTRZE
pogoda
15°C 1014 hPa
zakładka
WIADOMOŚCI
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

W kolorowym Marszu Na Tak – już po raz szósty, będziemy wspólnie witać wiosnę i zarażać wszystkich optymizmem i uśmiechem. Startujemy z Placu Adama Mickiewicz o godzinie 11:00. Marsz zakończy się na placu Wolności. Tam do godziny 14:00 będziemy wspólnie z przyjaciółmi z Hospicjum Pallium zapraszać wszystkich do wspólnej zabawy – informują organizatorzy i przypominają, że od lat tego dnia świętują w widoczny sposób - zakładając kolorowe skarpetki. Ma to na celu zwrócenie uwagi na potrzeby osób z Zespołem Downa.

Uczestnicy Marszu wyruszą z placu Mickiewicza, przejdą ulicą Święty Marcin, następnie skierują się do przejścia dla pieszych przy CK Zamek i ulicą Kościuszki przejdą pod prąd - w stronę ulicy Fredry. Po czym torowiskiem i chodnikiem ,,Marsz na TAK" dotrze do placu Wolności.

Przemarsz ma potrwać od godziny 11.10 do 12. Jednak z uwagi na zapewnienie bezpieczeństwa, już wcześniej może zostać ograniczony wjazd lub przejazd wspomnianymi i okolicznymi ulicami- informuje ZDM.

Reklama