Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
17 3
Reklama

Dziecięcy Talent Show w Galerii Malta ze specjalnym udziałem gwiazdy – Roksany Węgiel!

REKLAMA
czwartek, 21.03.2019 r.
godz. 16.00
REKLAMA | czwartek, 21.03.2019 r., godz. 16.00
Dziecięcy Talent Show w Galerii Malta ze specjalnym udziałem gwiazdy – Roksany Węgiel!

Jeżeli Twoje dziecko marzy o udziale w Talent Show i chce zostać prawdziwą gwiazdą – zapraszamy do Galerii Malta! To marzenie może spełnić się już 22 i 23 marca podczas eliminacji i finału dziecięcego Talent Show w Galerii Malta! Gościem specjalnym będzie idolka młodej publiczności (i nie tylko) – Roksana Węgiel!

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
20°C 1033 hPa
JUTRO
pogoda
17°C 1030 hPa
POJUTRZE
pogoda
17°C 1025 hPa

Wszystkie utalentowane artystycznie dzieci w wieku od 6 do 16 lat będą mogły zaprezentować swoje umiejętności w Talent Show w Galerii Malta. W piątek 22 marca od godz. 15.00 do 20.00 i w sobotę od 12.00 do 14.00 odbędą się przesłuchania, podczas których Jury, składające się z organizatorów konkursu, wyłoni finałową 10, która w sobotę 23 marca od 15:00 będzie walczyć o zwycięstwo na scenie, przy wsparciu publiczności. 

Wielki Finał konkursu, 23 marca w sobotę, poprowadzi znany i lubiany dziennikarz muzyczny Jankes, czyli Krzysztof Jankowski! To on będzie zagrzewał młodych artystów do jak najlepszej prezentacji swoich umiejętności. Tego dnia w jury konkursu zasiądzie gwiazda – Roksana Węgiel. Nastolatka jest zwyciężczynią  pierwszej edycji the Voice of Kids oraz laureatką dziecięcej Eurowizji. 

Spośród 10 zawodników wyłoniona zostanie finałowa trójka. A następnie wybrany będzie laureat Talent Show w Galerii Malta! Nagrodą główną jest opracowanie i rejestracja profesjonalnego teledysku z udziałem zwycięzcy! Na dwójkę finalistów czekają laptop i designerskie słuchawki. Informacje na temat konkursu i przesłuchań oraz formularz zgłoszeniowy znajdują się na stronie www.galeriamalta.pl

W przerwach artystycznych popisów gwiazdy wydarzenia spotkają się z publicznością. Będą wspólne selfie oraz możliwość uzyskania autografów! Na Klientów czekają również niezwykłe prezenty! Każdy kto tego dnia zrobi zakupy w Galerii Malta za minimum 100 PLN odbierze modny plecak – „must have” sezonu wiosenno-letniego 2019. 

Podczas WIELKIEGO FINAŁU Talent Show odbędzie się występ Roksany Węgiel! 

To dla nas wielkie przeżycie i zaszczyt pomóc realizować marzenia najmłodszych klientów Galerii Malta. Galeria Malta jest miejscem rodzinnym, w którym poznaniacy mogą korzystać nie tylko z ciekawej oferty zakupowej ale też kulturalno-rozrywkowej. Chcemy wspierać najbardziej utalentowaną młodzież w dalszym rozwijaniu swoich pasji. Uczestnicy Talent Show będą mogli właśnie tu, zaprezentować swoje prawdziwe talenty artystyczne! Głęboko wierzę, że w Galerii Malta narodzi się nowa, przyszła gwiazda polskiej estrady. Zapraszam wszystkie dzieci i młodzież, które chcą spróbować swoich sił! Czeka nas wspaniała zabawa!” – ideę imprezy komentuje Lech Polański, dyrektor Centrum.  

Zapraszamy! Każdy może zostać gwiazdą w Galerii Malta! 

PROGRAM DZIECIĘCEGO TALENT SHOW W GALERII MALTA 22-23 MARCA 2019

22.03 – piątek 

15.00 – 20.00 – rejestracja i przesłuchania do konkursu Talent Show w Galerii Malta 

 

23.03 – sobota

12.00-15.00 – rejestracja i przesłuchania do konkursu Talent Show w Galerii Malta, występy lokalnych artystów

15:00-18.00 – występ finałowej dziesiątki i recital Roksany Węgiel 

Reklama