Reklama
Reklama

Trwa weekendowe oblężenie centrum handlowego Posnania

fot. czytelnik
fot. czytelnik

Zgodnie z cotygodniową poznańską tradycją klienci masowo odwiedzają Centrum Handlowe Posnania. Nasi czytelnicy informują, że parkingi już są przepełnione, a ochrona nie wpuszcza na nie kolejnych pojazdów.

Tydzień temu informowaliśmy o gigantycznym korku, który utworzyli kierowcy próbujący wyjechać z centrum handlowego. Dziś nasi czytelnicy informują, że sytuacja powtarza się - Godzina czternasta i brak możliwości wjazdu na parking - pisze jeden z nich.

Nie czekaj. Od 1 stycznia 2024 roku korzystanie z bezklasowych kotłów będzie karalne. Wymień kopciucha w miejskim programie Kawka Bis. Więcej informacji na: www.poznan.pl/kawka
REKLAMA

Filip Gruszczyński z biura prasowego Posnanii w rozmowie z naszym portalem potwierdził, że w sobotę w galerii pojawił się tłumy kupujących, a parking został zapełniony. Pracownicy ochrony zatrudnieni przez galerię nie wpuszczają na parking kolejnych pojazdów.

  • Aktualizacja
    sobota, 16.03.2019 r., godz. 16.17
    Aktualizacja
    sobota, 16.03.2019 r., godz. 16.17
    Po godzinie szesnastej rzecznik galerii poinformował, że sytuacja została opanowana, a 1000 miejsc parkingowych jest wolnych. Pracownicy ochrony wciąż pomagają kierowcom w poruszaniu się po parkingu.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Jest kolejne ostrzeżenie IMGW. Również dla Poznania!
5℃
0℃
Poziom opadów:
2.6 mm
Wiatr do:
18 km
Stan powietrza
PM2.5
24.10 μg/m3
Dobry
Zobacz pogodę na jutro