Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
16 4
Reklama

„Poznań za pół ceny”. Przed nami znów mnóstwo atrakcji z rabatami

j
czwartek, 14.03.2019 r.
godz. 14.30
j | czwartek, 14.03.2019 r., godz. 14.30
„Poznań za pół ceny”. Przed nami znów mnóstwo atrakcji z rabatami
fot. Jakub Pindych / Materiały prasowe/ archiwum

W maju odbędzie się już dwunasta edycja akcji „Poznań za pół ceny”. Poznaniacy i turyści będą mogli w tych dniach skorzystać z atrakcyjnych rabatów.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
19°C 1024 hPa
JUTRO
pogoda
16°C 1020 hPa
POJUTRZE
pogoda
18°C 1018 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Akcja ta organizowana jest od 2008 roku przez Poznańską Lokalną Organizację Turystyczną - Podstawową ideą akcji jest popularyzowanie w Polsce i za granicą możliwości spędzenia weekendu w Poznaniu. 

Prawie wszyscy lubimy wyprzedaże - dekadę temu właśnie ta myśl przyszła do głowy pomysłodawcom akcji “Poznań za pół ceny”. Pozostało wykorzystać to w turystyce i zaprosić muzea, atrakcje, instytucje, hotele i restauracje, by zaryzykowały i przez jeden weekend w roku zaproponowały swoją ofertę z pięćdziesięcioprocentowym rabatem. Pomysł chwycił i podczas ostatnich edycji można było skorzystać z blisko 180 atrakcji w Poznaniu i okolicach miasta – informują organizatorzy akcji.

W programie akcji można znaleźć miedzy innymi wycieczki za pół ceny do ZOO, Palmiarni, na baseny, do parków linowych, do akacji przyłączyły się też kręgielnie, ścianki wspinaczkowe, crossfit, spa i sauny a także tradycyjnie hotele, hostele czy restauracje. Cały czas trwa nabór partnerów do kolejnej edycji „Poznania za pół ceny”. Formularz zgłoszeniowy można znaleźć tutaj.

W tym roku akcja „Poznań za pół ceny” odbywać się będzie w weekend 4 - 5 maja.

Reklama