Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
27 13
Reklama

Wilda: mężczyzna był agresywny i zaczepiał przechodniów. Miał przy sobie narkotyki

j
czwartek, 14.03.2019 r.
godz. 08.37
j | czwartek, 14.03.2019 r., godz. 08.37
Wilda: mężczyzna był agresywny i zaczepiał przechodniów. Miał przy sobie narkotyki
Zdjęcie ilustracyjne - fot. Policja

40-latek usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
24°C 1012 hPa
JUTRO
pogoda
27°C 1009 hPa
POJUTRZE
pogoda
19°C 1010 hPa
NAJPOPULARNIEJSZE WIADOMOŚCI

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu. Policjanci z Oddziału Prewencji Policji w Poznaniu pełniący służbę patrolową na terenie Wildy zauważyli mężczyznę, który idąc ulicą wymachuje nerwowo rękoma w kierunku przechodzących osób. Funkcjonariusze natychmiast postanowili go wylegitymować.

40-letni poznaniak nie uspokoił się jednak na widok umundurowanych funkcjonariuszy. W trakcie rozmowy z mężczyzną policjanci zauważyli, że ten trzyma coś w zaciśniętej dłoni i próbuje ukryć. Szybko okazało się, że jest to foliowy woreczek z suszem roślinnym. W trakcie kontroli osobistej mężczyzny, w rękawie jego bluzy  policjanci znaleźli kolejny taki sam woreczek – informuje podinsp. Iwona Liszczyńska z biura prasowego wielkopolskiej policji. Kilkanaście minut później policjanci już przeszukiwali mieszkanie zatrzymanego 40-latka.  W zajmowanym przez niego pokoju znaleźli łącznie prawie 270 gramów marihuany, część suszu była podzielona na porcje – dodała.

40 latek usłyszał już zarzut posiadania znacznych ilości środków odurzających i został objęty przez prokuratura policyjnym dozorem. Grozi mu do 10 lat pozbawienia wolności.

Reklama