Reklama
 Pogoda jutro  Pogoda Poznań
16 4
Reklama

Hotels.com coraz popularniejszy w Polsce

REKLAMA
środa, 13.03.2019 r.
godz. 16.00
REKLAMA | środa, 13.03.2019 r., godz. 16.00
Hotels.com coraz popularniejszy w Polsce

Rezerwacja zakwaterowania odbywa się obecnie główne przez portale internetowe. Wiele popularnych systemów umożliwia zarezerwowanie pokoi online w atrakcyjnej cenie. Jednym z serwisów internetowych oferujących noclegi na niezwykle konkurencyjnych warunkach jest portal Hotels.com. Największy konkurent Booking.com

zakładka
POGODA
DZISIAJ
pogoda
19°C 1024 hPa
JUTRO
pogoda
16°C 1020 hPa
POJUTRZE
pogoda
18°C 1018 hPa

Turystyka to ciągle rozwijająca się branża, zarówno w Polsce jak i na świecie. Polacy obecnie podróżują nie tylko po Europie ale również po innych kontynentach. W obecnych czasach znacznie wzrosły wymagania podróżnych co do miejsc w których się zatrzymują. Nawet najmniej wymagający turyści zainteresowani są atrakcyjnym budżetowo zakwaterowaniem zarówno w kraju jak i za granicą.

Gdzie tanio zarezerwować zakwaterowanie?

Nie ulega wątpliwości, że obecnie rezerwacja kwatery odbywa się przede wszystkim przez strony www. Rezerwując nocleg drogą internetową korzystając z systemów hotelowych można zazwyczaj otrzymać znacznie niższe ceny. Istotną kwestią podczas wyboru obiektu, oprócz miejsca noclegowego ważne są także atrakcje turystyczne w danym miejscu oraz dostępne w pobliżu połączenia komunikacyjne. Jednym z renomowanych serwisów, który oferuje zarówno szybką i wygodną rezerwację noclegów w obiektach jest Hotels.com. Jest to wiodący usługodawca w zakresie wynajmu hoteli na świecie. Ta firma, która ma swoje biura w całej Europie oferuje podróżnym najszerszy wybór zakwaterowania w internecie, łącznie z hotelami niezależnymi a także noclegami z własnym wyżywieniem. Na stronach internetowych tej firmy znajdują się informacje na temat cen, udogodnień oraz o dostępnych miejscach noclegowych. Hotels.com to znakomity serwis internetowy służący do rezerwacji zakwaterowania w atrakcyjnych cenach. Każdego dnia jego usługi inspirują podróżnych za pośrednictwem 89 lokalnych stron internetowych prowadzonych w 41 językach. Ponadto firma udostępnia niezawodną aplikację na urządzenia mobilne.

W jaki sposób zarezerwować pokój na portalu Hotels.com ?

Proces rezerwacji na Hotels.com. jest łatwy i przyjemny. Na tej internetowej stronie należy wybrać lub wpisać miasto, daty zameldowania i wymeldowania oraz liczbę gości. Następnie należy kliknąć na opcję wyszukania hoteli, które posiadają wolne miejsca, wyszukiwania obiektów wakacyjnych np. z własnym wyżywieniem lub przeglądania wszystkich hoteli. Można także szukać według konkretnej nazwy hotelu w konkretnym mieście. Następnie lista hoteli, mieszkań czy też domów wakacyjnych pojawi się na ekranie. W celu uzyskania dodatkowych informacji, należy kliknąć na nazwę obiektu lub na link z informacjami. Gdy na ekranie pojawią się typy i ceny pokoi, można odczytać informację o pokoju i wybrać przycisk „Rezerwuj”. Po wybraniu odpowiedniego rodzaju pokoju następuje przekierowanie do formularza „Bezpieczna rezerwacja”. Na kolejnym etapie można sprawdzić „Informacje o rezerwacji” i wypełnić puste pola w rubryce „Informacje o gościu”. Warto upewnić się, cz dane osobowe i adres e-mail zostały wpisane poprawnie. Po uzupełnieniu wszystkich wymaganych informacji, należy kliknąć przycisk „Wyślij rezerwację”. Po dokonaniu rezerwacji, na stronie pojawi numer rezerwacji. Numer ten należy zachować do dalszej korespondencji z Hotels.com. Ponadto, po dokonaniu rezerwacji na podany przez zamawiającego e-mail wysyłany jest w ciągu 2 do 4 godzin również numer rezerwacji. Na otrzymany adres poczty elektronicznej można wysyłać zapytania dotyczące stanu zamówienia. W tej kwestii agenci zawsze chętnie służą pomocą 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu i 365 dni w roku. Dokonaną rezerwację można sprawdzić lub ewentualnie anulować przy pomocy linka „Zobacz/Anuluj Rezerwacje”.

Kody rabatowe do Hotels.com

Portal Hotels.com publikuje coraz częściej kody rabatowe, które pomagają obniżać cenę za pobyt w danym hotelu rezerwowanym w portalu. Na przykład dostępny obecnie kod rabatowy obniżający cenę rezerwacji noclegu o 10%. Najwięcej kodów rabatowych do Hotels.com publikuje portal kody.pl pod adresem https://www.kody.pl/hotels

Dlaczego warto zarezerwować kwaterę na portalu Hotels.com ?

Hotels.com to serwis internetowy, który oferuje wybór z setek tysięcy hoteli w ponad 60 krajach. Wybór ten świetnie ułatwia wyszukiwarka ofert. Ponadto dzięki precyzyjnej mapie można zawsze upewnić się, że zarezerwowany obiekt znajduje się rzeczywiście w samym centrum miasta lub blisko plaży czy szlaków górskich. Co bardzo istotne na tej internetowej stronie można znaleźć również wszelkie miejsca warte zobaczenia, atrakcje oraz dostępne w pobliżu połączenia komunikacyjne. Bez problemu można również wyszukać obiekty posiadające wybrane udogodnienia takie jak: bezpłatne śniadanie, siłownia, spa, czy nawet pole golfowe.
Hotels.com dzięki programowi gwarancji ceny zapewnia niezwykle atrakcyjny wybór możliwości zakwaterowania. Jeżeli rezerwującemu uda się znaleźć ofertę z lepszą ceną za identyczne zakwaterowanie warto powiadomić Hotels.com, który wyrówna cenę.
W odróżnieniu od innych stron, Hotels.com oferuje również świetny unikalny program Hotels.com Rewards. Mianowicie za każde 10 noclegów w dowolnym z hoteli partnerskich przysługuje jeden bezpłatny nocleg. Hotels.com™ Rewards jest jednym z najszybciej dostępnych programów promocyjnych. Ponieważ w ofercie tej liczy się każdy pobyt, niezależnie od ilości gwiazdek, lokalizacji, marki czy rodzaju zakwaterowania, członkowie programu mogą bardzo szybko skorzystać z tej nagrody.
Na portalu tym należy szukać ofert, które są bardziej atrakcyjne od konkurencyjnych i rezerwować doskonałe dla siebie zakwaterowanie po najlepszych cenach. Dlatego też z Hotels.com. zawsze warto zaplanować swoją wymarzoną podróż.

Reklama