Reklama

Piłkarki Polonii Poznań potrzebują pomocy finansowej. I Ty możesz zostać sponsorem drużyny

fot. Polonia Poznań

Polonia Poznań istnieje w Poznaniu od blisko stu lat. Jednak przez lata pozostawała w cieniu choćby Lecha czy Warty Poznań.

Głośno o kobiecej drużynie Polonii Poznań zrobiło się dopiero rok temu, kiedy dziewczyny wywalczyły awans do ekstraligi. Na chwilę klubem zainteresowali się miejscy włodarze i media, ale szybko przyszło zderzenie z rzeczywistością. Okazało się, że utrzymanie klubu na najwyższym szczeblu rozgrywkowym kosztuje znacznie więcej niż dotychczas.

Studiowanie nie musi być nudne! Rozpocznij naukę z Wyższą Szkołą Zdrowia, Urody i Edukacji w Poznaniu! Zapisz się na Kosmetologię lub Dietetykę!
REKLAMA

Już jesienią pojawiły się pierwsze problemy finansowe, ale ostatecznie udało się dograć rundę do końca. Teraz okazuje się, że kobiecy zespół Polonii Poznań może w ogóle nie przystąpić do rundy wiosennej -Co wiec dalej z kobiecą piłką? Tutaj liczą się inne wartości i realia. Piłkarki chcą rywalizować, reprezentować miasto, mieszkańców i rodziny. Chcą udowadniać, że potrafią osiągać sukcesy, mimo, że nikt ich nie zna. TS Polonia Poznań sekcja kobiet to definicja sportu - bez komercyjnej obłudy za to z olbrzymim pokładem pasji i miłością do piłki. Każdego dnia walczymy o nasz Klub, o nasze miejsce na sportowej mapie i szukamy odpowiedzi na pytania - piszą piłkarki w opisie zbiórki, którą zorganizowano za pośrednictwem serwisu zrzutka.pl.

Reklama

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

19℃
7℃
Poziom opadów:
0 mm
Wiatr do:
21 km
Stan powietrza
PM2.5
5.74 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro