Reklama

Przeprawa przez Wartę w Poznaniu tylko dla wytrwałych. Całe miasto zakorkowane

fot. Maciej
fot. Maciej

- Rozumiemy, że wczoraj wynik był niekorzystny, ale żeby tak od razu wychodzić na ulice? - żartują admini serwisu AutoMapa na temat korków w Poznaniu.

Wydawało się, że gorzej niż w piątek być nie może. Jak się okazuje, rzeczywistość poznańskiego kierowcy jest o wiele bardziej brutalna. Ci, którzy planują przejechać przez Poznań, muszą się uzbroić w cierpliwość, bo utrudnienia czekają na nich właściwie w każdym miejscu.

Prowadzisz firmę? Zgłoś się do bezpłatnego konkursu Poznański Lider Przedsiębiorczości. Czytelne zasady, prosty formularz, łatwe zgłoszenie. Czekamy na Ciebie do końca lutego.
REKLAMA

- Raz jeszcze podziękowania dla budowniczych Ronda Kaponiera za to cudo - napisał nasz czytelnik, który utkwił w okolicach ścisłego centrum Poznania. Dalej od Kaponiery wcale nie jest jest lepiej. Słabo wygląda przejezdność wszystkich mostów przez Wartę, podobnie wygląda sytuacja na głównych ulicach miasta, czyli ul. Warszawskiej i Jana Pawła II, al. Niepodległości oraz Szelągowska, Strzelecka i Garbary, a także ul. Niestachowska i Lutycka. Nie jest łatwo też z Poznania wyjechać o czym świadczy zator na ul. Bolesława Krzywoustego.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

9℃
3℃
Poziom opadów:
0.2 mm
Wiatr do:
10 km
Stan powietrza
PM2.5
41.01 μg/m3
Umiarkowany
Zobacz pogodę na jutro