Reklama
Reklama

Kierowcy znowu zablokowali podziemny parking CH Posnania. 'Posnania poległa. Wyjazd z parkingu dwie godziny'

fot. czytelnik

W sobotę po raz kolejny doszło do zablokowania parkingu CH Posnania przez kierowców, którzy przybyli na sobotnie zakupy.

Korki na parkingu podziemnym CH Posnania to powoli weekendowy zwyczaj w naszym mieście. Dziś według relacji naszych czytelników niektórzy utknęli w korkach na dwie godziny -Parking sparaliżowany, ludzie wyłączyli silniki i stoją. Nie rusza się nic - pisze jeden z czytelników, a drugi komentuje -Posnania poległa. Wyjazd z parkingu dwie godziny.

Problem korków to jednak nie tylko problem kierowców. Okazuje się, że jest to sprawa dotkliwa również dla okolicznych mieszkańców -Jest sobota godzina 18:00, wielkie korki przy centrum Posnania. Powoduje to jak zwykle ogromny hałas wentylacji centrum handlowego. Mierząc na balkonie - mieszkam na Katowickiej - aplikacją w telefonie jest to ciągły świdrujący mózg hałas na poziomie ponad 60db. Pisaliście Państwo już jakiś czas temu o tym problemie i przedstawiciel CH Posnania wypowiadał się, że usuną tą uciążliwość. Jak dziś słychać żadne działania nie zostały raczej podjęte - pisze czytelnik Marcin.

Do sprawy wrócimy wkrótce na naszych łamach.

Najczęściej czytane w tym tygodniu

Dziś w Poznaniu

Uwaga na drogach! Ostrzeżenie przed oblodzeniem także dla Poznania
4℃
0℃
Poziom opadów:
3 mm
Wiatr do:
28 km
Stan powietrza
PM2.5
5.85 μg/m3
Bardzo dobry
Zobacz pogodę na jutro